Přejít na obsah

repro od hifi v kufru


Doporučené příspěvky

ahoj, nedavno jsem videl co jsem jeste nikdy nevidel...na parkovisti chlapik otevrel kufr od almery a z kufru na me koukly repra od hifiveze. tak jsem k nemu priskocil a pozadal o predvedeni...hralo to velice solidne. mel tam repra cca 300x220x200 (v,h,š) bylo na nich napsano 100W a 6ohm.

chci se zeptat jak se na to divate a jestli s tim nemuzou byt nejake problemy, napr. vyssi odber z baterky atd. (nejsem odbornik pres elektriku :help: )

dik za nazory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no asi to byl nějaký kutil Tim ;) v zásadě se proti tomuto nedá nic namítat, ale jde spíš o to jakým způsobem upevnil ty boxy.V tomto řešení ale není sám...začíná to být rozšířený způsob ozvučení :)

Musíme ale vzít do úvahy, že autoreproduktory jsou konstruovány na použití v automobilech a tím i jejich kvalita je zaměřena na extrémy jak teplotní tak i vlhkostní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...