Přejít na obsah

Rovnání nárazníků


Alibaba I

Doporučené příspěvky

Vážení, máte někdo zkušenosti s rovnáním promáčklých plastů ? (Jak, čím,...) Mám nově - díky své choti - na nárazníku takovou pěknou misku, lak ani plast nepopraskal, jen pár odřenin. Má cenu se s tím hmoždit podomácku - nebo se na to vy.... ?

Zahrej to a niekedy to vyskoci same naspat, niekedy staci trochu potlacit a mas to v povodnom tvare.

Otcovi sa nieco podobne stalo na felde a jeden teply letny den to vyskocilo same do povodneho tvaru. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zahrej to a niekedy to vyskoci same naspat, niekedy staci trochu potlacit a mas to v povodnom tvare.

Otcovi sa nieco podobne stalo na felde a jeden teply letny den to vyskocilo same do povodneho tvaru. ;)

jj horkovzduškou opatrně nahřát a vymáčknout z5, nejlépe hned ochladit hadrem namočeným ve studené vodě, aby to zůstalo v požadovaném tvaru :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Zahrej to a niekedy to vyskoci same naspat, niekedy staci trochu potlacit a mas to v povodnom tvare.

Otcovi sa nieco podobne stalo na felde a jeden teply letny den to vyskocilo same do povodneho tvaru. ;)

Tohle mě zaujalo, tak jsem si schválně počkal na Dr Voštěpovu metodu léčení sluncem - a opravdu, včera to při tom horku vyskočilo samo (před tím asi poloviční zmenšení prohlubně)...tejdě ještě aby mi sluníčko vybrousilo škrábance a nalakovalo. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...