Přejít na obsah

Xenony na O1


Lube

Doporučené příspěvky

Potřeboval bych poradit. Před týdnem jsem rozdělával světla na mým RSu , vyčistil jsem čočku, byla pěkně zasraná, pak jsem to dal do kupy nazpátek. Večer jsem se s tím jel projet jak to svítí, ale tlumený u xenonů svítěj jakoby hodně dolů.A zase dálkový svítěj na špičky stromů.Zdá se mi, že je to celý nějaký rozštelovaný.Chci se zeptat, jestli ta čočka na těch třech šroubech má být hodně utáhlá, nebo jak se to dá teda vyštelovat aby to svítilo tak jak má?Já mám ty xenony, že se sami nakláněj.Dík

post-2893-1210404798_thumb.jpg

post-2893-1210404970_thumb.jpg

Editováno: , autor: Lube
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to řešilo a je to zřejmě potřeba doladit přitažením čočky,to zanamená nastavit podle regloskopu a potom pomocí těch dvou šroubků u čočky korigovat nastavení vůči dálce,potom pochopitelně znova regloskop.Buď to vyjde napoprvé,nebo celý postup opakovat.

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=44121

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to řešilo a je to zřejmě potřeba doladit přitažením čočky,to zanamená nastavit podle regloskopu a potom pomocí těch dvou šroubků u čočky korigovat nastavení vůči dálce,potom pochopitelně znova regloskop.Buď to vyjde napoprvé,nebo celý postup opakovat.

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=44121

Jojo já vím že se to tady už řešilo, ale myslel jsem se že se řešilo jenom to manuální štelování, a ne ty co se sami naklápěj.To jsem zvědav jestli to zvládnu, ted se jdu na to podívat.,protože tam není vůbec žádný místo, takže to musím celý vydělat abych se k tomu dostal a pak zase znovu složit a vyzkoušet. Však to znáte.Jinak díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych poradit. Před týdnem jsem rozdělával světla na mým RSu , vyčistil jsem čočku, byla pěkně zasraná, pak jsem to dal do kupy nazpátek. Večer jsem se s tím jel projet jak to svítí, ale tlumený u xenonů svítěj jakoby hodně dolů.A zase dálkový svítěj na špičky stromů.Zdá se mi, že je to celý nějaký rozštelovaný.Chci se zeptat, jestli ta čočka na těch třech šroubech má být hodně utáhlá, nebo jak se to dá teda vyštelovat aby to svítilo tak jak má?Já mám ty xenony, že se sami nakláněj.Dík

přesně jak máš na fotce, tak svítí mně :( a docela dost mě to švte, dost rychle přepínám vždycky na dálkový, protože jinak se dost bojím. Ale dálkový mi zase svítí parádně, takže bych musel seštelovat jen ty tlumený nějak, ale bojím se, abych to ještě nezhoršil :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ti Lube vůůůbec nezávidím. Řešili jsme tohle s kolegou na Fabce: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=40145

po smontování mu prostě pravý xenon svítí do někam. Byli jsme na STK a levý je ok. Podle něj jsme se znažili poštelovat ten druhý. Jenže ta pakárna. Vytáhnout, rozdělat, poštelovat ty 3 šroubečky, smontovat a nasadit zpět a zkusit. A tak pořád dokola, což je na palici. Ale jinak hodně štěstí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...