Přejít na obsah

Výměna brzdových destiček


StandaOctavia2000

Doporučené příspěvky

Vím že se tu o výměně brzdových destiček už psalo, něco jsem už četl, ale chci se zeptat než se do toho pustím,

nevíte někdo jaké jsou ty šrouby co drží třmen ?

Někde jsem četl že snad imbus 7 a někdo psal že nějaký torx ? Imbus znám,ale musím se přiznat že vůbec nevím jak ten torx vypadá a jestli ho tam mám, tak co je to za rozměr ?

Mám 1.9 TDI, kombi, r.v. 10/2000.Je to už facelift.

Na co bych si měl dát pozor ?

U Felicie (moje předešlé auto) jsem to už dělal a naprosto bez problému, ale Oktávku mám měsíc a půl tak ještě nevím.

Koupil jsem si destičky Ferodo (Praha,Krč,za 750,-kč).

Děkuji za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím že se tu o výměně brzdových destiček už psalo, něco jsem už četl, ale chci se zeptat než se do toho pustím,

nevíte někdo jaké jsou ty šrouby co drží třmen ?

Někde jsem četl že snad imbus 7 a někdo psal že nějaký torx ? Imbus znám,ale musím se přiznat že vůbec nevím jak ten torx vypadá a jestli ho tam mám, tak co je to za rozměr ?

Mám 1.9 TDI, kombi, r.v. 10/2000.Je to už facelift.

Na co bych si měl dát pozor ?

U Felicie (moje předešlé auto) jsem to už dělal a naprosto bez problému, ale Oktávku mám měsíc a půl tak ještě nevím.

Koupil jsem si destičky Ferodo (Praha,Krč,za 750,-kč).

Děkuji za každou radu.

Já tam měl(pokud si dobře pamatuji) u r.v. 1997 imbus 7. Ale pozor, je to dost neobvyklý rozměr a v běžných sadách imbusů nebývá. Dalo mně víc práce sehnat ten správný imbus, než pak samotná výměna destiček (ta je jednoduchá).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...