Přejít na obsah

Cire svetlomety v roce 99?


Wollf

Doporučené příspěvky

Já mám octavku r.v. 1997 a mám tam světla L&K. A nikdy žádný problém ani na technické a ani u policejní kontroly....

Teď spíš mám dilema, zda-li tám dát HID sadu H4 bixenon 6000 K.

Pokud se rozhodnes pro xenonovou HID sadu, radeji popremyslej o dodelani cocek do svetel, dela to myslim xenonman na www.bixenony.com. Jednak to vypada skvele (muj nazor) a navic budes mit vetsi sanci ze to bude svitit tak jak ma, ikdyz pokud se pouzije spravna HID sada (ne D2s do parabol D2R) a udela se dobre geometrie pak ani tehdy by jsi s tim nemel mit problem alespon do funkcnosti. Polici je vec dalsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jo, ale ta cena .... musel jsem udelat i facelift + lak + ty svetla, naklony, konektory , piny ... celkem jsem za to dal tak 25000 ~30000 Kc :(((

Nevim jestli to nebyla zbytecna investice, ale s RS naraznikem a xenonama to auto vypada o dost lip B)

Zbytecna bych nerekl, mas to alespon komplet jak to ma byt. Ovsem pokud ma nekdo predface tak se mi ta varianta s dodelanim taky velice libila, navic ti vybrousi i sklo takze to mas jako L&K ale s bixenonem a to je ta vyhoda oproti klasickym orig. xenonum = dalkovy i xenon. Ale origo je origo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Pokud se rozhodnes pro xenonovou HID sadu, radeji popremyslej o dodelani cocek do svetel, dela to myslim xenonman na www.bixenony.com. Jednak to vypada skvele (muj nazor) a navic budes mit vetsi sanci ze to bude svitit tak jak ma, ikdyz pokud se pouzije spravna HID sada (ne D2s do parabol D2R) a udela se dobre geometrie pak ani tehdy by jsi s tim nemel mit problem alespon do funkcnosti. Polici je vec dalsi :)

a čočky do světel maj tihle kluci nějak homologovaný nebo to je černota?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...