Přejít na obsah

OI - KLIMA - po doplneni nefunguje


gregori

Doporučené příspěvky

Zdravím, dnes jsem si konecne po dlouhe dobe nechal doplnit klimu (primo ve skodovce) a ejhle, prestala fungovat. Rekli, ze to bude asi spatnym snimacem tlaku, v diagnostice ale nic nenasli, tedy mozna lepe napsat, ze nenasli kde to v diagnostice najit :-). Tak ci tak, po zapnuti se roztoci ventilator klimu u chladice, ale asi nesepne kompresor. Kdyz jsem jel do servisu, jeste jsem klimoval a ok, to vim zcela urcite. Myslite, ze je to opravdu timto snimacem nebo by to mohlo byt jeste neco v souvislosti s vysse popsanem? Popr. pri vymene snimace je nutne znovu napustit/vypustit chladivo a natlakovat, nebo ma priruba snimace nejaky zpetny ventil, ktery zamezi uniku chladiva? Jedna se o motor 1,9 TDI 66 kW, RV. 2000 (predface).

Budu rad za kazdou radu, diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mě dorazil diagnostický kabel, poradíte, kde to konkrétně ve vagu hledat?

ve VISu jsem nic neobjevil, ridici jednotku klimi me to nenacte, ale to asi proto, ze nemam klimatronik, ze?

Predem diky

příčin může být hodně, pokud naplní moc taky nepojede

chce to někoho kdo to mí s VAGem a někoho kdo to umí naplnit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem to samé. Klima jakžtakž fungovala na podzim. Pak jsem ji nechal na jaře doplnit a bylo po chladu. Byl to špatný expanzní ventil. Vzhledem k tomu, že se jedná o mechanickou součástku v diagnostice to žádnou chybu neukazovalo. Teď mám ventil novej a chodí to OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...