Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

tak to čumim, to auto bude mít snad i tachometr neposkvrněnej :kuk::) z toho motoru bych se nebál jíst :smich:
V Čáslavi jsem byl též, ta felda stála za to, naj. cca 70 tis., za cenu 44000,- kč, jako nová, nikde náznak koroze, lahůdka :palec2:

Přesně jak píše Gerrik, nějaké km najeté má, ale ten motor je síla, to snad jezdilo jen v létě nebo to někdo komplet rozebral a vyčistil.

A je to po ženské.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto jsem odlovil v Zurichu. Kolega co mne provázel říkal, že něco takového vidí poprvé :) I místní ochránci zákona se u toho tlemili. Jen mne trošku zarazilo, že si toho dál nevšímali, protože to stálo na vyhrazených místech pro taxi. Bylo to postavený z "kachny", jako sedadlo byl špalek lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co to bylo, ale narazil jsem na 2ks spolu jedoucí, jeden z nich měl boky v takové zlatavě až hnědé barvě a druhej celej černej. Za něma se nikdo ani neotočil, ale po tom podivném vozítku každej čuměl :)

Podle toho pruhu na bocích se mi podařilo ty Maybachy identifikovat a mělo by jich být vyrobeno jen 100ks, takže jsem viděl hned 2% :) A je to něco co je vyrobeno letos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...