Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

Pro mě je postižený na 100%!!! :kol-47: Pokud někdo neumí zaparkovat doprostřed parkovacího místa tzn. mezi dvě čáry - navíc na místo pro invalidy které je o 1/3 větší než standard park. místo. :kol-44:

Tomu já říkám postižený člověk štrejchnutý imbecilem. TAKŽE ZA MĚ - PARKUJE NA SPRÁVNÉM PARKOVACÍM MÍSTĚ. :_icon_smich2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenze ta audi podle me tu znacku invalida mela a to facko ne ;)

Proč jsem asi vymazal RZ toho Fáčka, co?

Abych nepoškodil toho kdo si to nezaslouží.

Proč jsem nechal RZ Audiny je snad jasné.

@Houmik:

Ne, ale na řidičích takových aut je dost často vidět jejich aroganci a nadřazenost.

To se na mně nezlob, ale je to tak.

Je jedno jestli je to Audina, BMW nebo Mercedes.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Houmik:

Ne, ale na řidičích takových aut je dost často vidět jejich aroganci a nadřazenost.

To se na mně nezlob, ale je to tak.

Je jedno jestli je to Audina, BMW nebo Mercedes.

já zase potkávám machry s firemními TDI, co to v obci musí hnát 70 abych je mimo obec do kopce předjel (furt jedou 70, protože mají studený motor, přece spěchají)..

a taky neříkám, že řidiči takových oktávek, pežotů atp. jsou "divní".

vše je velmi relativní, proč zrovna ty uvedené značky aut? znám dost lidí, co nikam nespěchají a mají takový vůz..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já zase potkávám machry s firemními TDI, co to v obci musí hnát 70 abych je mimo obec do kopce předjel (furt jedou 70, protože mají studený motor, přece spěchají)..

a taky neříkám, že řidiči takových oktávek, pežotů atp. jsou "divní".

vše je velmi relativní, proč zrovna ty uvedené značky aut? znám dost lidí, co nikam nespěchají a mají takový vůz..

Presne tak. :) Ale to je proste o tom. On ma lepsi auto, tak je automaticky gauner a zlodej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano?

Pak potom nechápu proč pokaždé když projíždím u nás jedním náměstím kde je pěší zóna a několik parkovacích míst (ano, vesměs obsazených), stojí přímo před obchody ony výše jmenovaná auta ze spíš horní příčky sortimentu jednotlivých automobilek, různá SUV a podobná pseudoterénní auta (o nutnosti vlastnit právě takové auto by se dalo taky dlouze diskutovat) na varovných světlech, zatímco řidiči ostatních aut, Felicií, Oktávek a pod., pokorně krouží náměstím a trpělivě vyhlížejí někde se uvolňující místo.

Ano, sem tam tam potkám i nějkakou tu Oktávku, když její řidič jsa v obchodě, celou dobu se třese aby náhodou náměstím neprojížděla hlídka MP, ale je to spíš ojedinělý případ, zatím co poměr jezdících luxusních vs "obyčejných" aut na naších silnicích je spíš opačný. Tudíž bych čekal, že tam potkám právě jen Felicie, Oktávky a pod.

Taky když zpětně projdem zde umístěné fotografie "umění" parkování nejrůznějších umělců, tak je mi záhadou, že většina fotografií takto arogantně parkujících aut vyobrazuje auta oněch "pokorných" chudáků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Arogantně parkující řidiči se vyskytují všude a je vcelku jedno, jakou značku auta vlastní. To že se tady objeví fotky Audin, BMW apod je způsobeno tím, že blbě stojící Oktávka nestojí ani za povšimnutí a lidi si raději vyfotí tu Audinu aj. Hoši až si koupíte auta za dvě mega, tak se taky postavíte přes čáru, zvláště když je auto poněkud širší a parkovací místa před Tescem jsou jako pro Smarty.

Konec OT

Editováno: , autor: nuff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 NUFF

Všechny do jednoho pytle neházím. Proto jsem tam napsal slovo většinou. :kol-47: Ale napíši to jinak snad vhodněji, z velké části se takto drahé vozy kupují na firmu a před koncem roku. :kol-29:

Na druhou stranu se najdou určitě i finančně způsobilí labužník, který si vychutná svůj ASTON MARTIN DB9 . :kol-31:

Pokud je tento můj pohled "poněkud omezenější" tak si nejsem jist jestli je něco špatně u mě nebo u tebe. :kol-24:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...