Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

Na místě jsem udělal i nějaké vlastní foto.

Nechápu kdo udělal nebohé Octavii toto.

 

Chlapy vy jste to nepochopili. :kol-32:  To je promyšlený tah. :kol-47: Když provedete své Octavii toto, tak Vám ji žádný ze zlodějů neukradne!!!! :kol-28: Na druhou stranu, když o tom přemýšlím tak ji vlastně ani žádný abstraktní umělec nekoupí. Vlastně prodej tohoto vozu je výhradně zaměřen na jednu skupinu lidí - a to jsou lidé nevidomí . :kol-47:​ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel nemám, ale přemýšlím ,že všem v rodině dám nové znaky (i těm co škodovky nemají) a hodím jim to na vzduch. 

Tě musim sklamat ale s tim vzduhem jdeš pozdě, ono jak se koukneš pod auto , tak tam nabeton už vzduch maš ,alespon tak 20 cm ,akorat neni vidět, to je uděl vzduchu :D ... no u nas na Ostravsku teda vidět je :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že to Ondero, to pochopil..........byl jsem jeho velký fanda, je to totiž velmi šikovný strojař a toho já si cením. Takových mladých kluků už je dnes málo. (Zde na foru je myslím jediný) Dnes už budu sledovat jen jeho café racer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O díky...

 

No to s autem...to víš když to je koníček ,tak člověk hledá kde co by na tom mohl dělat..I když to jsou většinou nesmysle.

 

Já zaházel lamináty,velká kola a snížené podvozky,ale pořád budu něco dělat. Pořád budu vymýšlet chujoviny. Protože mě to baví :D

 

Myslím ale že jsem neklesl na tuzingové dno.

 

Ono ten vzduchovej podvozek je sice machrovinka spíš. Ale funguje dobře.

Do Audi ALL-road to nedávaj nadarmo.

 

Když chci jet svižněji do zatáček tak vůli těžišti dám auto dolů.

Za cenu změkčení podvozku. Halt fyzika :)

 

Ale pak zase budu potřebovat někde projet a Tsss tsss a mám z toho off-road.

 

Ono proč to mají jen luxury auta? Páč je to drahé a náročnější na údržbu.

Nicméně měch stojí kolem 600-700 korun.

 

Třeba proč někdo sbírá známky? Na co? Pak se na ně jen koukat. 

 

KONÍČEK !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, já to beru koníček musí být . Člověk by měl pro něco žít, jenom bych doplnil (možná že blbě a nejedná se o přesně stejný typ), kámoš asi 4-5let zpátky dal  na kombika oktávku taky vzducháč, něco jako si popsal ty ve tvém vláknu. Taky nějaké vzduchové vaky tuším že z Rubeny, fungovalo to velice dobře krásně se to zvedalo atd.....do té doby něž mu ten vak krásně v jedné zatáčce bouchnul..... naštěstí se nikomu nic nestalo a zůstal jen v příkopě. Nemontoval si to sám, někdo mu to dělal a když mu pak už jeho servisák vracel zpátky pružiny tak říkal, že může být rád že se někde nezabil, že ty vaky co mu tam někdo nacpal byly tak vhodné na odpružení sedačky někde na náklaďáku :-)......Jinak proti vzducháči na ALL, nebo jiných autech nic nemám, asi je to na komfort a možnost zvýšení či snížení podvozku jedinečná věc.

 

Edit: já třeba ač tě neznám, tak jsi mne v životě na stará kolene ovlivnil, musel jem se naučit v 3D, sraly mne ty tvoje výkresy a já uměl je 2D......

Editováno: , autor: Voice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak paráda...3D je lepší.Pro představu atd.

 

A co se týče toho podvozku...Ano je pravda,že měch někde z pod sedačky asi není to pravé.

 

Já bych dával pouze co se dává jinam na podvozky.Třeba na dodávky.

 

To je na to určené a tam snad takovej defekt nehrozí.

A pružina ti může přeci prdnout taky...

Nebo pneumatika.

Nebo vlivem něčeho prdne čep řízení.

Nebo odejdou brzdy..

Takhle brát to nelze,páč bych nemohl nic potom :D

 

Chce to brát i z druhé stránky od lidí co už to na autech nějaký ten pátek mají a problémy žádný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi to ani směšné nepřijde, neboť je znát, že je to řekněme "fake" - takto by nepsal ani cigán a navíc, opomenu-li další věci, jsou při těch všech hrubkách cǎsto správně doplněné čárky mezi větami. Někdo se snažil až příliš okatě. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...