Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

"Cuo re Sportivo" to jsou Alfy, clovek je kupuje srdcem :) I presto, ze jejich motory jsou problemove, tak jsou zaroven uzasne, trosku predimenzovane :) (1.6 88kW = to nemam ani ja na 1.9 s preplnovanim :D ) ale hlavne designove krasne auta (jedny z nejkrasnejsich, holt taliani to umi) ...

Jo jo hoši Cuore sportivo jsem zažil na vlastní kůži a zase se k němu hodlám vrátit, tentokrát uvažuji o 156face 1,9JTD v plné výbavě. Ahoj Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OrOrO : Alfy jsou proste Alfy a ta 156 po face je pekna, ale 159 to uz je jina liga :)

P2M : I ta zluta ji slusi co :p akorat koukam,ze majitel si trochu nedava pozor viz leva spodni cast narazniku :feve: a zda se mi to, nebo i v mrizce je nejaky defekt, myslim tu levou (a koukam ze si s SPZ v predu hlavu nelame, ted ovsem nevim jestli skutecne staci jenom jedna a to vzadu ... )

Editováno: , autor: Zdenal C.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Audi A8 4.2 nebrat. Po 150tis. odchazeji motory. Reditelovi tak odesel pri 160tis. a v servise mu rekli,ze je to u tehle motorizace normalni vec. A borec z obce to same,uz ma 3tydny audi v servise,zas motor k.o. oprava neco kolem 400t.

souhlasím také jsem to slyšel... sestřenky manžel toto auto má a vysrale so mu to na dovče v Maďarsku motor KO tak sikoupil nové!!! jen nevím co to bylo za motorizaci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasím také jsem to slyšel... sestřenky manžel toto auto má a vysrale so mu to na dovče v Maďarsku motor KO tak sikoupil nové!!! jen nevím co to bylo za motorizaci :)

A rocnik taky asi nevis co ? :)

Petto : Krasavci, a hlavne ty kola na tom MB jsou libovka :palec2:

Editováno: , autor: Zdenal C.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...