Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

Ona ta Agáta je pěkná o tom žádná, ale štve mě že se občas chová tak jak se chová kdyby byla normální modelka co občas sem od moderuje nějaký pořad, či bude se věnovat pravidelně něčemu v televizi proč nééé.. ale musela by se chovat jak se sluší a patří tak ženskou. S těmi bulváry to máš také pravdu já to nečtu.. když mám někde možnost jen to prolistuji podle mě to je jen hromada nesmyslů, a mnohdy i vymyšlených nepodložených svědectví :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aháta není hezká ale hnusná jak prdel. Ono makeup zvládne cokoliv, až na ní. Ale pochází tady ze suchdola takže jsem s ní často jezdil autobusem do školy ona je veskutečnosti hrozně vošklivá. :feve: Ve ksichtě vypadá jako TO. Nechápu, jak může dělat modelku s takovým ksichtem. A ještě je blbá. Není o co stát. Pověst děvky měla ještě dříve. Nebejt matky tak není nic.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes u Olympie, skoda jen, ze neni leto, protoze by bylo jeste svetlo :feve: proto kvalita je nizka a toho svetla taky moc neni ... ale ti krasavci staly za to.

post-19529-1232996916_thumb.jpg post-19529-1232996925_thumb.jpg post-19529-1232996933_thumb.jpg

post-19529-1232996942_thumb.jpg post-19529-1232996987_thumb.jpg post-19529-1232996995_thumb.jpg

post-19529-1232997003_thumb.jpg

post-19529-1232996955_thumb.jpg post-19529-1232996966_thumb.jpg

Have fun

BTW : prestante se hadat o zenskych, vzdyt auta jsou lepsi ;) a tohle vlakno je o nich ...

Editováno: , autor: Zdenal C.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna by, teda esli to ma byt imidz, mela holka poslouchat zizen :) Kde kdo se ma lip nez jiny, "normalne" vydelavajici, pripadne studenti jako Zabiak. Agata by treba bez maminky nebyla nic, a to je jeste jedna z tech normalnejsich. Jsou u nas i kdekoliv jinde jiny perly, tezsiho kalibru, takova Maslikova, kdyz nekde votevre hubu :D A s Agatou si celkem rozumeji, se mi zda. Ale je fakt, ze kdejaka blba defka je na tom velmi dobre, prave kvuli tomu, co je :) Asi zacnu cist bulvar, abych mel vetsi prehled :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bentley je sila,ale myslim,ze neni nejhorsi. Proste podle chuti zakaznika.

A jinak je pravda,ze vime o tech "celebritach" chofno,pokud je nezname osobne. treba pro verejnost mila,slusna holka,ale jinak mrcha jak svina. A to plati naopak. Ale je pravda,ze slecna,ktera se chce ukazovat v mediich a pod. by se mohla chovat trochu jinak. Prave aby bulvar nemel takove foto. To bys mohl uznat i ty Palo. Ale jak jsi jednou znama huba uz se tezko s bulvarem bojuje, jednou jsi unaveny a uz s tebe udelaji fetaka a ochlastu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palo: Já se mám dobře. lol I když podle tvých, pro tebe nejdůležitějších hodnot, které jsou peníze, se mám asi špatně.

Za tím, že je vošklivá si stojím do té doby než jí matka procpala to Miss bydlela o dvě ulice vedle nás takže vím jak vypadá normálně.

To že je poběhlice se o ní říkalo ještě dříve než byla "slavná" dříve než to o ní psal bulvár jestli je to pravda nebo ne nevím je mi jedno. Jen píšu co se tu na suchdole říkalo.

Ona si na téhle imagi založila živnost :) Já jí to neberu, ale obdivovat jí nebudu.

luke.bean: pěkná octule

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice sme porad pekne OT, ale asi bych mel odpovedet :) Palo, nereagoval si ted na muj post, ohledne imidz a svezeni se jako drbna? Pac o tom jsem psal ja. Jinak pristi tyden jedu na hory, ale potom se s ni rad setkam, jestli se teda necha privest :)

Jinak k bulvaru - hodne si vymysli, ale hodne je taky pravda, vetsinou na tom vzdycky neco je. A ze sfetujou Marese a pak ho foti, to uz je moc, ale casto na tech pruserech a fotkach neni uz co tajit. Za chvili nam naskakaji varovani a bude po ptakach, nemate nekdo nakej ulovek z ulice, treba Agatu? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palo, 100 lidi, 100 nazoru... Nekoho obdivujes, jineho hanis, ikdyz ho neznas, ale v dnesni internetove dobe neni tezke si udelat o nekom obrazek, z toho, co natoci (stream.cz napr.)... Herecka je velmi bidna, (osklivka Katka tusim co jsem zahledl) modelka taky (nemit pecku a maminu je 0) a hezka pro me tedy vazne neni! Jako kamaradka pro kluky bude asi dobra, ale musi to byt nekdo, kdo ma na jeji chovani naladu, coz ja bych nebyl... ;) abych nevypadal jako drbna co si to precte, mluvim jen ze sve hlavy Nazory jinych by jsi mel respektovat, s cimz problem dle me nemas, jak by se mnohym mohlo zdat ;)... A nyni

:noot: prosim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo já jsem stará píča lol . To se ví :)

Však já jsem to napsal hned napoprvé, že se to tu říká, nepsal jsem, že je. A proti tomu nic nemám, mám rád holky co daj :smich: .

Tak je fakt že modelku může dělat i ošklivka, když má tělo, na které pásnou šaty. Ale s tou miss to byla hoodně tlačenka.

Já jí prostě nemusím. Nesnáším aroganci, když někdo zastaví na chodník před vchod sámošky protože si myslí že je hvězda a nemusí parkovat na parkovišti o 2metry vedle tak to mě dostává. :) Ale třeba nebylo místo, když tam přijela a spěchala nevím.

Ale to jsou prostě české "celebrity". Jednou sem takhle potkal Mareše. Toho jsem do té doby docela uznával. Tak si čekáme s přítulí na ten skurveně předraženej popcorn v kině na andělu v docela velké frontě. A přijde on s nějakýma štětkama a postaví se k zavřenému pultu a čumí na prodavačku ta samozřejmě ihned běží k němu jak smyslu zbavená a už má popcorn. :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nesoudím lidi pokud je neznám osobně...lidi toho nakecaj kolem a udělaj z komára velblouda...lidská závist je hrozná věc...a bulvár??Nikdy bych se tam nechtěl vidět...to je 90% lží a fám...

Agáta je jaká je...užívá si života...každý na to má jiný názor..Ona žije svůj život a já taky a nemám potřebu řešit co kdo dělá..jak se říká nejprve si každý musí zamést před svým domečkem chodníček...nikdo nejsme svatej:)

Zabiaku, kdybys byl celebrita tak taky nebudeš čekat ve frontě na popcorn, věř mi :)

Jinak k Marešovi mám pár dobrých vzpomínek..vystupoval jednou na diskošce kam jezdím hrát a chtěl skočit na lidi z podia jak někde na koncertě..ale lidi se mu rozestoupili a on doskočil pěkně natvrdo :) Někde je i video z toho :) Tak kdybyste to chtěli vidět tak ho někde vyštrachám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...