Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

Prt. povolená rychlost u nás je 130 lol

A chceš mi říct, že všechny ty střešní nosiče maj homologaci 160+??

Napsal jsem tu " kdyz to konstrukce povoluje". Tj. Thule spirit, excelent a podbne konstrukce. Ty boxy uz musi byt na to stavene. Ty si myslis, ze nejaky prachac v Audi ,bmw a pod. si poridi drahy box jen proto, aby jel 130? To si muze vzit hakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta červená Fabka....tak to je fakt brutál...obzvláště to přesné slícování lemů blatníků, které jsou určitě určený pro tento vůz :kol-75: Ten vyplázlej jazyk, byl kdysi fakt moderní...ale to mi bylo tak 10 let....No hrůza...Já bejt designérem od Škodovky, tak mu asi hnáty urazim.... :kol-76:

poslední čerstvá informace...

Myslel jsem, že v tom jezdí nějaký 20-ti letý maník a omyl. panu řidiči je prý kolem 50 !!!

Kurwa to by už mohl mít rozum, ne ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně navíc je to k prdu. Jen divadlo. Kdyby ho někdo chtěl odělat tak ho odělá jinak.

Hehe ten černej pohřebák je boží :smich: . Ale zase to ladí :palec2:

Nejvíc mě dostali ti šašci v jeepu jak měli otevřené zadní okno a mířili ven samopalama.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...