Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

Já to viděl jednou tuším v podání nějakýho našeho autoklubu spolu s takovým tím simulátorem nárazu, bylo to v TV, že dělají "turné" po republice v rámci osvěty...ale nikdy sem na to nenarazil, ačkoilv by mě to celkem lákalo :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trenažér jako hezkej...ale....v reálu se asi se stojícím autem nepřevalíš..tz že tohle tě na nic připravit nedokáže...poutat se člověk má automaticky...a pokud to vokulíš třeba i jen v 50 tak se ti bude vyproštovat asi 100 huř než na týhle kolíbce...kde se ti nic nestane...žádný nárazy a hlavně setrvačnost,rychlost(pohyb auta) ....to si radši zaplatím nějakou poutovou atrakci a myslím že je to učinější než totok.Muj názor..tak mě nekamenujte... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trenažér jako hezkej...ale....v reálu se asi se stojícím autem nepřevalíš..tz že tohle tě na nic připravit nedokáže...poutat se člověk má automaticky...a pokud to vokulíš třeba i jen v 50 tak se ti bude vyproštovat asi 100 huř než na týhle kolíbce...kde se ti nic nestane...žádný nárazy a hlavně setrvačnost,rychlost(pohyb auta) ....to si radši zaplatím nějakou poutovou atrakci a myslím že je to učinější než totok.Muj názor..tak mě nekamenujte... :)

Zkus a uvidíš. Já ten nárazovej trenažeér taky podceňoval. Jedeš jen 12 Km/H a drž 2 kilovýho medvídka a ještě když víš kdy narazíš. Je to o tom že dostaneš lekci-lehce přes prsty a dáš si bacha.

To není jen o poutání.

AČR a Hasiči se učí vyprostit člověka ze sedačky a neublížit mu. A kor když v realu se trochu promáčkne střecha. Už sem takle z auta chlapa tahal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...