Přejít na obsah

,,Tahne´´ do prave


Wollf

Doporučené příspěvky

taky jsem to řešil. Přezul jsem v dubnu na letní elektrony a P6, vše v poho, vyvážení o.k., udělal jsem geometrii a po necelém měsíci mě to začalo táhnout do prava a pak to bylo čím dál víc. Dneska jsem zajel ke známému do pneuservisu shodil přední kola, že je vyměníme mezi sebou, kdyby to bylo pneu či diskama, nechali jsme je ještě pro jistotu opětovně vyvážít, no a levé bylo naprosto mimo mísu. Dle počítače se mělo doplnit závaží 50 / 90, když to udělal, a došlo k opětovnému převážení tak to vypsalo znovu doplnit závaží 68/160. Takže pneu dolů, loni jsem je kupoval, říkal že by mohla být vadná, no dal novou a moc to nepomohlo, takže tam šla rezerva a loni koupená P6, která je podle všeho O.K. Teď to už netáhne, volant krásně drží rovně. Takže bych zkusil i tuto možnost. Jen mě sere to, že se mu nepodařilo zjistit, jak je ten disk bouchnutý, neb rezervní elektron mám dost škrábnutý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...