Přejít na obsah

Pozdrav


Kani

Doporučené příspěvky

Zdravim,

kdyz jsem koupil Olivka (Roomster 1,4 16V), tak jsem ostatni roomstry vzdy zdravil a vzdy my na pozdrav bylo odpovezeno, posledni dobou, kdyz nekoho z roomstristu pozdravim, tak nepozdravi, da se rict, ze na pozdrav odpovi kazdy 15ty roomster :(

to se mezi roomstristy uz nemame radi, nebo nepotkavam ty spravne lidi?

mohl by se tedy tento zvyk ktery je videt hlavne u motorkaru (kde to plati vzdy) zavest :)

Kani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak s tímhle jsem se taky už setkal, ale asi nepotkáváme ty správný šoféry. Mě se dokonce stalo, že jsem pár majitelů roomstrů potkal třeba na parkovišti, a když jsem se s nimi dal do řeči, tak mě poslali do háje, že na nějaký forum chodit nebudou, a do klubu se taky nehlásej, protože je to banda "Debilů". Tak jsem se omluvil za vyrušování a odešel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam stejnou zkusenost z UL. ze zacatku sem natrefil na nekolik R a normalka sme se pozdravili. Proste mavnuti rukou, ted me ti lide asi ignorujou. Nicmene nezoufam a zdravim porad. Obcas se stane, ze ma clovek plny ruce volantu, takze nemuze mavnout, ale ja je proste naucim, ze me budou zdravit lemplove Roomerky. lollol

co se tyka toho pokecani na parkovistiu, tak se priznam, ze na to nemam dost odvahy a vlastne ani casu. Sem skoro porad v letu. Co ale delam, ze se snazim parkovat vedle dalsich R, pokud to jde.

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od 95% ženskej nemůžeš chtít nějakou solidaritu, že mají stejné auto, jako ty:))) ženský,no...

jo hochu, tak po ženský nemůžeš chtít aby zdravila, už tak má co dělat s řízením auta, nato ještě aby ti zamávala. Ale jsou ženský který jsou občas horší za volantem než chlapi, a pak ty, kteří jezdí že jezdí. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fuuuuuha tak toklobuk dole ja sa zdravim iba ako cyklista ( MTB ) ked idem na bajku, nuz zeby som zacal zdravit vsetkych majitelov fabii I B) ............ no radsej nie to by som iba blikal a maval :p

mno ja sem takovej zdravic.

V R zdravim R, na motorce zdravim motorky na kole zdravim kola.

Je jasny, ze zalezi na situaci. R neni tolik a tak to zdraveni neni problem.

Z motorek se vetsinou zdravime s "harlejakama". Strelci na kapotazich v dzinach a sandalech nezdravej, takze to ani nezkousim.

Co se kola tyka, tak zase se musi odhalik kdo je bajker a kdo jen jede k hospode. Je to ruzny, ale pokud ma clovek trochu vybavu ( helma, drez, kalhoty, brejle, tak se kyva hlavou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo hochu, tak po ženský nemůžeš chtít aby zdravila, už tak má co dělat s řízením auta, nato ještě aby ti zamávala. Ale jsou ženský který jsou občas horší za volantem než chlapi, a pak ty, kteří jezdí že jezdí. :)

no tak tohle je individualni, nezalezi na pohlavi, ale na povaze cloveka, manzelka roomstriky take zdravi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno ja sem takovej zdravic.

V R zdravim R, na motorce zdravim motorky na kole zdravim kola.

Je jasny, ze zalezi na situaci. R neni tolik a tak to zdraveni neni problem.

Z motorek se vetsinou zdravime s "harlejakama". Strelci na kapotazich v dzinach a sandalech nezdravej, takze to ani nezkousim.

Co se kola tyka, tak zase se musi odhalik kdo je bajker a kdo jen jede k hospode. Je to ruzny, ale pokud ma clovek trochu vybavu ( helma, drez, kalhoty, brejle, tak se kyva hlavou).

taktez zdravim vsechny, v cem jedu to zdravim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hhmm je pravda, ze obcas, spec na te motorce ( to prehanim mam jen 50ccm Cagivu skutra) mam obcas nervika mavnout na chlapka v helme s rohama na dvoulitru HD, ale prekvapive prave tyhle zdravej sami jako prvni.

U kola proste kyvnu, ze by se to dalo vylozit jako pohyb pri slapani. lol

Rumici mavnu levackou od volantu. Zrovne pred 10 minutama me pozdravil modra polar R na autobusakem v UL :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem měl motorku, tak jsme se s ostatníma na motorce taky zdravili, harlejáři moc nezdravili, ale DDO zdravili, a když jsem ještě ezdil na kole, tak jako cyklisti jsme se taky zdravili, kámoš má vw caravelu, a ti se taky zdraví, ale jak se psalo výše, fakt asi záleží na povaze člověka, každopádně, až budu mít F II, tak budu zdravit jak F II, tak roomstráky :kol-142::worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...