Přejít na obsah

Signalizace zapnutých světel


tonka

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Dneska jsem se na to vrhnul, všechno šlo dobře, až když jsem chtěl sundat tapec, zjistil jsem, že mi vadí klika stahování oken, ten pojistný kroužek se mi prostě nepodařilo povolit a tím uvolnit tu kliku. Je to banalita, ale rád přivítám pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ja mam problem podobny, prosim hodte do placu nejakou radu.. diky:

Fabia combi, 1,2 HTP 47kW, bez centralu, bez el.okynek, bez palubniho PC, servo ANO, mlhovky ANO, zadna dalsi vybava.

Prestala mi fungovat signalizace svetel pri otevreni dveri. Dverni kontakt jsem vyloucil, protoze paliv.pumpa spina a svetlo se rozsveci (pri otvirani dveri). Repracek za budikama funguje (mel jsem ho venku a promeril a pak jeste prozkousel pres VAG. Signalizace nefunguje. Nevite co signalizaci spousti (ta pristrojovka asi ne, tam uz putuje signal pro pipani repracku)? Je to jednotka na adrese 09? Nevite nekdo jestli se to nekde da na ni nakodovat? Zdiagnostikovat?Kde by mohla byt chyba? Je pravda, ze na to muze mit vliv odpor zarovek, jak tady nekdo nekde radil? Je to mozny? Diky moc predem za cokoli. Beri

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...