Přejít na obsah

Zimní pneu...


mira

Doporučené příspěvky

Tohle je nekonecny tema... rozumim tomu, ze lidi ve mestech tyhle gumy vcelku nepotrebuji. Spis me zarazi, ze nam vsechno prikazuje zakon, tyhle veci by mely byt vcelku logicky a samozrejmy. Je zima = nazuju zimni gumy. Kdyz mam zimni gumu sjetou, koupim novou, kvuli vlatni bezpecnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pravě,a ve městě mi to je stejně na houby,když se tu solí....v zimě jinde nejezdím a budu muset koupit gumy!!!chjo

i Huml řikal že zimní od Listopadu do dubna ale kolik vzorku to už ne!!!

Právě že ty min. 4 mm budou platit jen za novou značkou "zimní výbava", ve městě můžeš jezdit až do 1,6 mm a klidně na letních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty myslíš, že bezpečnost je nesmysl? Podívej se naše silnici a zejména v zimě......jasně je to o lidech ale i vybavení vozu....a v zimě na auto patří zimáče s pořádným vzorkem, jinak jsou naprd.......na sněhu a ledu...v zimě taky nosíme zimní boty a ne sandálky

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobne proti tomu nic nemam - jen mi ukazte cejta, co te nekde v zime kdyz treba zrovna bude snih zastavi a zacne merit.....

kor co treba v tech strediskach kde kolikrat je snehu, ze jedes a jses rad... jedine parkoviste apod. ...

ja ty 4mm tam mit budu vzdycky ale myslim, ze tohle je jen jako strela do vzduchu.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super jeste si k tomu vzorku muzou dat studii ale je to dvousecna zbran jako vzdycky ;) kdyz budu mit treba centakovej vzorek na super starech popraskanejch slupkach tak mi je uplne k nicemu bo ten matros klouze jak po lede lol

PS : Ta micina byla awd to lecos prida :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně! Tohle jsem chtěl napsat co sem četl nějaký 2., 3. příspěvek, když ti je jedno tvoje zdraví a chceš zmrzačit ostatní - tak všechno zaplatíš a pudeš si hačnout. Řekl bych gumy sou lepší....Ale to asi všichni co měníme zimáky, když de teplota dlouhodobě pod 10 nepocopíme proč na těch letňákách jezděj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...