Přejít na obsah

pokus o krádež


Majk

Doporučené příspěvky

Parkuju na Břevnově,policajt říkal že nejsem první v týhle části.Prý je asi někdo vyrušil,je to dost frekventovaná ulice.K čemu je někomu řídící jednotka s budíkama.To jsou neprodejný věci.Mám strach že jak přijedu ze servisu tak si pro něj přijdou,mají jak immo tak spřaženou jednotku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A cata s Rambom...btw predpokladam,ze to niesu ziadny fetaci ,ked si isli takto na rovinku a bez vacsieho poskodenia..Urcite sa budu okolo auta este obsmietat a dlhsie ho sledovat.

Editováno: , autor: foromen
citace předešlého příspěvku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua síla,ale byli to amatéři.Vím,že existuje krabička,kterou vloži do diag.zásuvky a sedí cca 3 minuty vedle v autě.Ta jim do 3 minut vyřadí immo a umí nouzově nastartovat.Vylomit spínačku už není problém.Pokud jsi šli takhle pro auto,tak je možná někdo vyrušil.počítám,že měli sebou už asi spárovanou jednotku,budíky a klíče,které tam chtěli dát a odjet.Nicméně obrana je v tomto případě vcelku jednoduchá,ale psát to nebudu,byl bych sám proti sobě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já Cosbyho docela chápu, i když by mě to taky zajímalo, ale pokud něco má a prozradí vám to, riskuje, že se to dostane do zlodějské komunity, to musíte chápat,ne? Pak by to bylo naprd jak jemu, tak i nám:(

Možná že by šlo zkusit udělat si tajný vypínač, otázka je kde, ale to už je na nápadu každého, když to tady práskne, kam to dá, tak se opět sám proti sobě:( Je mi líto,ale je to tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...