Přejít na obsah

1.8T RS a LPG


iviak

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Já mám RS na plyn. A reakce, že sem hovado, že to je na nic sem nepište, postěžujte si třeba svojí matce... R.v. 2003, chip 200 PS, 330 NM. Chip sem dával až po montáži LPG. Bez chipu to jelo uplně stejně jak serie, ověřil sem si to na pár sprintech se seriovkama i sme to docela porovnávali s kámošem v běžnym provozu. Kdo tu píše, že to bere výkon a že to je na h...o ví o tom kulový lol Dneska už ti to udělaj, že to ani nepoznáš. Mám systém tartarini se sekvenčním vstřikováním. Zatim mám najeto 20 tis. km bez jediného problému. Akorát sem nechal převrtat trysky po chipu. Mám 40 l nádrž místo rezervy. Cena montáže 33 tis. vč. DPH. Můžu jen doporučit... Stejnej výkon, stejný jízdní vlastnosti, za poloviční náklady lol Kdyby tě ještě něco zajímalo, rád poradim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám RS na plyn. A reakce, že sem hovado, že to je na nic sem nepište, postěžujte si třeba svojí matce... R.v. 2003, chip 200 PS, 330 NM. Chip sem dával až po montáži LPG. Bez chipu to jelo uplně stejně jak serie, ověřil sem si to na pár sprintech se seriovkama i sme to docela porovnávali s kámošem v běžnym provozu. Kdo tu píše, že to bere výkon a že to je na h...o ví o tom kulový lol Dneska už ti to udělaj, že to ani nepoznáš. Mám systém tartarini se sekvenčním vstřikováním. Zatim mám najeto 20 tis. km bez jediného problému. Akorát sem nechal převrtat trysky po chipu. Mám 40 l nádrž místo rezervy. Cena montáže 33 tis. vč. DPH. Můžu jen doporučit... Stejnej výkon, stejný jízdní vlastnosti, za poloviční náklady lol Kdyby tě ještě něco zajímalo, rád poradim...

Koľko prejdeš na plnú nádrž?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam sice jiny motor,a to 1.6 75kw,dalo by se rict,ze jezdim na spotrebu tj. dle predpisu(vetsinou),a jezdim za 8 vc. klimatizace.System AG SGI.Na nadrz 40l jedu cca. 500km, toroid misto rezervy. ;)

vždyť to píšu, že nejezdim na spotřebu :) a lítám hlavně po dálnici, tam si trochu pápne... Zkusim se trochu krotit a hodim sem kolik najedu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vždyť to píšu, že nejezdim na spotřebu :) a lítám hlavně po dálnici, tam si trochu pápne... Zkusim se trochu krotit a hodim sem kolik najedu...

Keby si povedzme išiel na spotrebu mohol by si tých 300km spraviť za nejakých 30l? Keby berieš do úvahy tak 9,5-10l/100km-tak normálnejšia jazda nie?

to milosk: Tak to máš fakt slušné chlape, to sa oplatí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nas na slovensku stoji 16SK isiel dole z niejakych 22SK,lebo spotrebna dan isla dole...a ten clovek co mi ho bude montovat tak mal niejaky program a mi vypocital ,ze pri mojej spotrebe okolo 10 l/100Km a najazdennych kilometroch ,co je asi cca 6.000 Km +- na mesiac mam navratnost tych 40.000 za splynovac cca 4,4 mesiaca...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...