Přejít na obsah

XII. Škoda Tuning Doksy


Doporučené příspěvky

čau draci....nezmrzli jste tam??? lollollol sem tak těžce pracující až mě to sere....kurňa já chci na sraz někdy taky..........

Hele jako na koupání to nebylo. Ale jak vylezlo slunícko tak to docela šlo. Jen musím říct, srazy mohou být dost nebezpečné. Šikukla Dakie mi pěkně rozsek hlavu dveřma kufru. Bylo to nechtěné teda. Au .... teď mám na hlave stupy a pořádnou mordřinu.

Au au ... jinak srazek spíš dobrej na ten pokec no ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba to, že sem tam neviděl žádnýho organizátora.. Jen naký děti tam jezdili ve žlutejch vestach na minibajkach a pištěli jak blbý..

Když se odjíždělo na spanilku, tak sem to pomalu ani neslyšel..

To samý se soutěžema, žádná registrace, jen si to někdo sám obešel a sám uznával za vhodný, aniž bys moch o autě něco říct co tam vůbec máš..

Zatim nejhůř organizovanej sraz na kterym sem byl.. Ale pokec byl SUPER, SUPER lidi !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jsme to měli nejblíž, tak jsme dorazili s jedním mezipřistáním na kafe až ve 13:35 a stejně v pohodě jako v pátek tam. Jak bylo řečeno, nebýt té klendry přes noc (pravda, našli se i tací kterým vůbec, ale vůbec nevadila) to byl super srázek s ještě suprovější zábavou hlavně pro ty, co zůstali vzhůru či při vědomí až do pozdních nočních hodin. Každopádně jsem se poznal zase o něco líp s dalšíma lidičkama nejen z EDT se kterejma byla super zábava, proto ta cesta tam stála opět zato i přes tu kosu v noci. Už teď se těšíme s juniorem na další akci.

Fotky budou asi až zítra co proběhne cenzura.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...