Přejít na obsah

O1 1,9TDi 74kW 4x4 120000km


talio2

Doporučené příspěvky

Ahoj, jsem tu nový a potřeboval bych radu

Vlastním Octavii 1 rv.11/2002 1,9TDI 74kW 4x4 Combi a právě jsem najel 120.000km.

Potřeboval bych podrobný seznam servisních ůkonů prováděných při tomto stavu a stáří auta.

Rozvody měněny v 90tkm a olej v Haldexu v 55tkm

Díky moc za odpovědi !! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blahopreju,ja mam jenom o 3 mesice mladsi!No olej v haldexu kazdych 60tis km(ale tim si nejsem jisty),filtr v haldexu kazdych 15tis,ojele normalka motor 15tis.,brzdovka 60tis.(taky nevim jiste)No a bezne vymeny,jako u kazdeho!Ale to uz ti tu urcite napisou ostatni co se vyznaji ve 4x4 vic lukash a dalsi!Dej si chip a pak to teprve jede! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem na tom podobně, já jsem ještě o něco mladší - 11/2003 ;) Máme naší Okinu teprve pár dní a také mě čeká zjišťování co kdy bylo/nebylo měněno. Ale pro jistotu vyměním postupně všechno (myslím náplně, filtry apod. ne auto :D ). Alespoň budu mít jasno - jistota je jistota B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motorový olej 1rok/15000km (případně 2roky/hlášení PP u prodlouženého, ale je na to potřeba jiný olej)

Haldex, 30t/4roky, filtr 60-100t (podle příručky 100t u TDI, ale mě to přijde jako dost) - výměnu bych přizpůsobil provozu auta, pokud bude více namáhané v terénu, tak měnit častěji.

Brzdová kapalina by se měla měnit každé 2 roky, protože váže vlhkost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem na tom podobně, já jsem ještě o něco mladší - 11/2003 ;) Máme naší Okinu teprve pár dní a také mě čeká zjišťování co kdy bylo/nebylo měněno. Ale pro jistotu vyměním postupně všechno (myslím náplně, filtry apod. ne auto :D ). Alespoň budu mít jasno - jistota je jistota B)

Ke stejnému postupu se chystám, já akorát vše vyměním najednou a už kašlu na servis PORSCHE kde jsme servisovali dosud a nechám to udělat známého v servisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke stejnému postupu se chystám, já akorát vše vyměním najednou a už kašlu na servis PORSCHE kde jsme servisovali dosud a nechám to udělat známého v servisu

Já servisuju taky u auto u známého za SUPER!!! peníz !!!! jen když jsem měnil olej v HALDEXU, tak jsem to nechal ve škodovce, jelikoš prej jsou to sice jen dvě deci, ale je to tam potřeba prej natlačit jakousi spešl pistolí, kterou jen tak někdo nemá.... v květnu ( pokud se něco nevysere ) jdu zase za tím mým známým na oleje apod...akorát nevím jestli mu mám dát ať se porve i s tím haldexem :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já servisuju taky u auto u známého za SUPER!!! peníz !!!! jen když jsem měnil olej v HALDEXU, tak jsem to nechal ve škodovce, jelikoš prej jsou to sice jen dvě deci, ale je to tam potřeba prej natlačit jakousi spešl pistolí, kterou jen tak někdo nemá.... v květnu ( pokud se něco nevysere ) jdu zase za tím mým známým na oleje apod...akorát nevím jestli mu mám dát ať se porve i s tím haldexem :feve:

Co vyjde taková výměna oleje a filtru v HALDEXU ve značkovém servisu?? Když mi řekli cenu za výměnu rozvodů, tak mě málem křísili :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proc ti nevymenil napl filtr atd.kdyz je tak dobrej,je to vul co si k nemu jezdi lidi menit akorat olej lol

možná jsi mě špatně pochopil nebo jsem se špatně vyjadřoval, dříve jsem servisoval v PORSCHE ČB, teď se prvně chystám k tomu známému

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...