Přejít na obsah

Luban se loučí


Sejis

Doporučené příspěvky

Jirko diky za gratulaci, no jo no, zmena auticka probehla, cekame mimco a tak jsme chteli neco trosku vetsiho, ale aspon jsem zustal u koncernove znacky :kol-135: jinak az se to narodi tak dam samozrejme vedet.

PS: teda uuplne se stydim za to spinave auto, ale uz jsem to proste nestihal umejt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JENŽE NÁS JE NĚJAK MNOHO TAK POTŘEBUJI NĚCO NA 7 LIDÍ :p TAK HLAVNĚ ZDRAVÍČKO VŠEM.AHOJ

To černá svině: potom doporučuju MB Viano XL lol Doufám, že plníš plán na 120%, víš co si mi slíbil, dále držím palce :palec2:

To Luban a Peťka: Lubane určitě dobrý tah pro rodinu, dobrá kára :palec2: . Přeji Vám hlavně zdraví, to ostatní je podružné. :palec2:

Jen pro Petru: Peťko že se nestydíš, žereš(jseš tlustá) a potom jen kecáš že si těhotná, co mám komu vykládat potom já??? lolkol5;) Peťi přeji ti ten nejrychlejší a nejhladší průběh porodu, ale na druhou stranu, až ty trojčata budete mít, tak dobře Vám tak ;)lol

Ostatním: to s tím slonem už je staré a ohrané :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To černá svině: potom doporučuju MB Viano XL lol Doufám, že plníš plán na 120%, víš co si mi slíbil, dále držím palce :palec2:

To Luban a Peťka: Lubane určitě dobrý tah pro rodinu, dobrá kára :palec2: . Přeji Vám hlavně zdraví, to ostatní je podružné. :palec2:

Jen pro Petru: Peťko že se nestydíš, žereš(jseš tlustá) a potom jen kecáš že si těhotná, co mám komu vykládat potom já??? lolkol5;) Peťi přeji ti ten nejrychlejší a nejhladší průběh porodu, ale na druhou stranu, až ty trojčata budete mít, tak dobře Vám tak ;)lol

Ostatním: to s tím slonem už je staré a ohrané :feve:

ta jsi slon i bez chobotu lol:p:p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...