Přejít na obsah

TV Nova


culda

Doporučené příspěvky

Dnes na me policista najizdel jen proto, ze jsme se dozvedeli, kde nasli telo toho mrtveho podnikatele a to bylo snad jeste silnejsi kafe nez utok pana z minuleho tydne. Kdyz vidite ridice jak se kouka do zpetneho zrcatka jestli jede primo na vas, to neni nic prijemneho. Skoda, ze v tu chvili kameraman kameru teprve vytahoval - to by bylo video. Pak ten policajt jeste zastavil, otevrel dvere a rekl, ze mam jit po chodniku - mimochodem, byli jsme v lese. A to nas ti sami policiste jeste rano zadali o pomoc pri patrani po tom tele. Ja te nasi ceske policii nerozumim.

Já jim taky nerozumím ,u nas je jedna tel. budka , kam si choděj fetáci pro fet , všichni to vědí ,ale neudělaj s tím nic smradi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja doufam, ze z toho jeste neco bude. Mam 3 svedky a zitra jdu vypovidat na inspekci MV.

Já ty inspekce znám ,jsou to stejní hajzli . Akorát tě budou otravovat . Bach za ním pořád jezdil na jeho každej přestupek bych natočil . Dneska mě zase buzeroval policajt při cestě z Děčína . Jel jsem 93 km/h a jednou jsem kolama najel na plnou čáru . Tak mě zastavil a chtěl to řešit . A jinde zatím kradou feťáci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja doufam, ze z toho jeste neco bude. Mam 3 svedky a zitra jdu vypovidat na inspekci MV.

Hele, Martinoslave, nic ve zlém, ale čtu-li ty vaše příspěvky, trochu mě děsí..

Proč jste tak zlý a oplácející???

Nechci se policistů zastávat (a ani vás), pár pokut jsu už zaplatil, a na Policii mám kolikrát

vztek, ale na druhou stranu: ONI pracují pod tlakem, MUSÍ SE POŘÁD CHOVAT DLE ZÁKONA,

(ti, co zákon porušují přece nemusí) a přitom policisté berou sotva průměrný plat..

Jistě, mohou jít dělat něco jiného, ale JÁ ZA TO, ŽE KOLIKRÁT SKONČÍ S KULKOU V TĚLE (Teplice)

za to, že brání NEJEN mou, ale i tu vaší rodinu, jsem jim VDĚČNÝ (!)

Hodit všechny policisty do jednoho pytle je nesmysl (jsou policisté prima i šmejdi) stejně jako s nimi bojovat..

Zlo, zase jen plodí zlo a akdyž budete v situaci, že Vám někdo půjde po krku, věřte mi, že se Vás Policisté zastanou

- a to za ten podprůměrný plat a vaše zlé úmysly..

Se vší úctou k vám: nechápu vaše počínání.. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr: Nezlob se, ale absolutne s tebou nesouhlasim. Moc dobre vim jak to u policie funguje. Podrobnosti tady zverejnovat nemuzu, ale mam u policie celou rodinu. Kdyz mi slo o krk, tak mi policie nepomohla - vyhrozoval mi clovek, ktery podvadel lidi tim, ze vybiral zalohy na okna a okna pak nikdy nedodal - tocil jsem o tom reportaz.

Kdyz jsem jim predal materialy, kde mi do textovek psal, ze zabije me i moji rodinu, nechali to plavat a udelali z toho prestupek.

Dnes rano nas zadali at jim pomuzeme, pak jim jdu zatukat na okna a zeptat se jestli jim nebude vadit, ze si natocime policejni pasku a jeden z nich do me zacne najizdet. Myslis si, ze tohle si necham libit? Kdyz me napadl pan, ktery byl evidentne v afektu, nechal jsem to byt, i kdyz me jeho chovani hodne stve, ale kdyz me napadne policajt a najizdi do me autem, promin, ale to uz nenecham byt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr: Nezlob se, ale absolutne s tebou nesouhlasim. Moc dobre vim jak to u policie funguje. Podrobnosti tady zverejnovat nemuzu, ale mam u policie celou rodinu. Kdyz mi slo o krk, tak mi policie nepomohla - vyhrozoval mi clovek, ktery podvadel lidi tim, ze vybiral zalohy na okna a okna pak nikdy nedodal - tocil jsem o tom reportaz.

Kdyz jsem jim predal materialy, kde mi do textovek psal, ze zabije me i moji rodinu, nechali to plavat a udelali z toho prestupek.

Dnes rano nas zadali at jim pomuzeme, pak jim jdu zatukat na okna a zeptat se jestli jim nebude vadit, ze si natocime policejni pasku a jeden z nich do me zacne najizdet. Myslis si, ze tohle si necham libit? Kdyz me napadl pan, ktery byl evidentne v afektu, nechal jsem to byt, i kdyz me jeho chovani hodne stve, ale kdyz me napadne policajt a najizdi do me autem, promin, ale to uz nenecham byt.

Já Vás chápu, určitě svým způsobem máte pravdu, ale zkuste se podívat na Policisty v terénu JEJICH OČIMA! ;)

A vsadím se, že když korektně a citlivě řeknete: "chci si natočit ty pásky, o detaily nestojím" tak leckde přimhouří oko..

Víte, já si stejně myslím, že problém bude tak trochu v té vaší práci: jistě vás baví, ale na druhou stranu nejsu až takový příznivec

KRVE A DETAILŮ ZNETVOŘENÝCH TĚL - o takové detaily opravdu nestojím.. Troufám si tvrdit, že 85 % je na tom stejně jako já,

proto nechápu ten boj o krvelačné detaily či názory pozůstalých, kteří jsou často ve velmi nepříjemné situaci a když zazvoní

reportér s otázkou "co si o tom mylsíte" - tak se nedivte, že po Vás leckdo skočí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře, já se právě obávám že bohužel většina o tyto nechutné záběry stojí.

Jinak by je tam nedávaly tomu věř.

Jinak co mě teď na zprávách hodně drtí je ta dojemná muzika to je fakt moc.

Hele teď nám neodpoví právě je žive v bedně lol

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, culda ma pravdu.

To, jestli toho maji dost, je jejich problem. ja ma svoji prace taky obcas po krk, ale do nikoho autem nenajizdim.

A souhlasim se zabiakem, tohle je problem - nesmi se to nechat byt, musis ukazat, ze tohle si k tobe dovolit nesmi.

Jinak nevim, kde jste prisli na ty krvavy zabery. Ze zakona ani mrtvoly tocit nesmime, to by pak po nas okamzite sla rada pro rozhlasove a televizni vyslani :)

A jeste jednou Petre opkuji, ze jsem za rodinou nesel s dotazem jak se citi a to jsem ani nikdy neudelal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemužete všechny policajty a novináře házet do jednoho pytle ale řeknu snad jen to že mnozi novináři se chovaji jako hovada a konkrétně ty z Novy...vlastní zkušenost.Bohužel.Nebudu to dál rozmázavat ale ta práce je jen pro otrlé povahy co jdou "přes mrtvoly" za učelem natočit něco extra.Na Novu koukám minimálně.Pro mě je jednička ve zpravodajství ČT1 nebo ČT24.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se to mele a pere. Každá práce má své pro i proti. A v každé práci natrefíš na blba i na rozumného člověka, žel bohu, těch blbů čím dál víc přibýva, ať už je to kdekoli. Co se týče možného přejetí novináře při práci, je mnoho způsobů jak novináře vystrnadit z místa činu, takže nějaké názorné vytlačování vozem, je zatím jen slabomyslnost. Ale počítám, že příští rok, po změně zákona o policii, to už bude jiné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerikam, ze Nova je ukazokove zpravodajstvi - neni. To je BBC nebo CNN, ale to, co predvadi CT je ukazka cisteho amaterismu, hrozny...

Muzu s cistym svedomim rict, ze na nove je hodne kvalitnich lidi. Ale bohuzel taky hodne nekvalitnich a je tam opravdu dost bestii. Ale chodit pres mrtvoly je dost silne slovo. Tesim se az nekdo z vas nas bude potrebovat, nejsme tady totiz jen od tech mrtvol. Ale ted treba budu tovit zajimavej pripad jak magistrat sere na opravu silnice, lidi si tam kvuli tomu rozbijej drzky a nicej si auta. Tak jeden sikovnej vezme kazdy den jednu kostku a kazdy den ji ponese pred magistrat a vysype jim to tam na stul. Zajimaji nas, teda aspon me, i obycejne problem obycejnych lidi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu culda? Ano, spousta policistu, kteří svou práci dělají poctivě a jsou vzorem policie odchází. Proč? 1) Finanční situace, 2) nesmyslné nařízení, 3) a spousa dalšího, což ví pouze ti, co u PČR dělají. No a to co k policii v současné době přichází? Netroufám si říct, jak to dopadne, když berou skoro každého, ale to už tu jednou bylo, těsně po revoluci a jak to dopadlo! No, ono taky kdo normální by v současné době šel k policii za 12 t kč čistého. Takže se teprve začněte bát, protože co jsem se stihnul s některými novými policisty pokecat, jak to vidí u PČR, proč k policii nastoupili, tak mě běhal mráz po zádech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...