Přejít na obsah

Jaký je Váš názor??


cosby

Doporučené příspěvky

jsem se dneska stavoval u Forda domluvit servis a při té příležitosti jsem si řekl o svezení s Kugou. No je to sice mrňavý prostorově, ale úplně úžasně se s tím jezdí. Okamžitě jsem se tam cítil naprosto skvěle. Se stejným motorem jako mám v Mondeu to pocitově je línější, ale i tak to jede slušně. Ale ten posez a pohodlí je lepší jak v Mondeu! Oproti Mondeu to tahá tak do 160 a pak bída, Mondeo tahá parádně do 180, pak už vlažněji, ale i tak celkem slušně jde až na 225. To asi kuka nedá, nevím, já jsem to měl šanci na okreskách dostat maximálně na 170 a už jsem musel brzdit. Na každý pád láska na první svezení. Jen by tomu asi líp seděl nějakej třílitr. Spotřeba tak o litr-dva větší jak s Mondeem.

Cosby, ať se ten tvůj kámoš jde s tou Kugou svézt, je to paráda. Když srovnám posezení v OII a v Mondeu, tak jednoznačný favorit je Mondeo, ale ta Kuga je daleko komfortnější než Mondeo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle Subaru Forester? U nas je zatim asi jenom benzin, ale s tim jejich dieslem by to nemuselo byt spatny. Taky tam maji nejakej LPG Program, takze bych ani ty benzinovy motory nezatracoval. Ceny taky nejsou nijak strasny. A zlodeji se o to asi taky moc zajimat nebudou.

Muzu se zeptat z jakeho duvodu zrovna SUV a ne treba kombik?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se nedivím, já jsem byl z jízdy s Kugou doslova nadšený. Ani jsem nemusel moc kvedlat se sedačkou, aby se mi hned napoprvé dobře sedělo. Jediný co bych tomu vytknul je na můj vkus malý kufr a motor by to chtělo trošku silnější. Ne že by to jelo špatně, ale je to už dost těžké auto, a tak si myslím, že takový třílitr by to hodně oživil. Jízda s Kugou je fakt požitek. Nemá problém po rozvlněných, děravých a klikatých okreskách létat 150-170 s fantastickou lehkostí k cestě jak přikovaná. Jako služebáka bych ji bral všema deseti. Pro rodinu s děckama to ale díky prostoru asi nebude to pravé ořechové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...