Přejít na obsah

Dají se sehnat pelcháče 16?


Balrog

Doporučené příspěvky

Takové rozhodování jsem měl taky, starší ocelový disk by mě stál 500,-, musel bych to opískovat a nastříkat a k tomu koupit nějaké hezké poklice, nejlépe Škodovácký, takže by mě to vyšlo cca na 4 tisíce, tak jsem raději od kámoše koupil liťáky za 5 tisíc a jen jsem je umyl a přeleštil. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemate v zime problemy s tema lityma, co se brzdeni tyce? Kdyz necham auto stat tak 2-3 dny a pak se rozjedu, tak prvnich par kilometru je znat, ze brzdy poradne nebrzdi. Na zimu zatim pouzivam original 15"... Prijde mi, ze se tam pres ty mezery dostava hodne bordelu ze silnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som našiel u nás:http://www.webtire.eu/sk/index.php?p=akcioslemezfelni

Asi nejaky maďari, ale ceny maju dobre. Hoci teraz je na 15ky najlepšia cena na www.pneupex.sk

A čo sa týka elektrónov alebo "litakov" v zime tak nikdy viac. Minulu zimu som tak jazdil(6lúčové 16 palcové elektróny) Ked som na jar pozrel pod auto a videl jaky je tam nahadzany bordel :ble som nechapal. A to som cez zimu chodil najmenej raz za 2 tyzne na umyvarku. Takže doporučujem klasicke plechače(a možno ešte aj puklice na nich) :ninja:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...