Jump to content

francoa

Uživatel
 • Content Count

  436
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

6 Followers

About francoa

 • Rank
  Profesional
 1. francoa

  Vybíjení baterie

  ??
 2. francoa

  Vybíjení baterie

  když odpojím konektor zrcátek tak odběr nebude?
 3. francoa

  Vybíjení baterie

  tak odběr může být ve zrcátkách a nemusí to dělat dveře?
 4. francoa

  Vybíjení baterie

  osobně se v tom nevyznám proto jsem to měl u Vaška. Ten to celé překopal a přišel na to, že to dělají dveřní jednotky které se neuspí. Je divné, že když se odpojí baterka tak se to restartuje a nedělá to dokud se neotočí spínačkou.
 5. francoa

  Vybíjení baterie

  zdravím mam octavii1 1.8T rv. 2002 mám problém s vybíjením baterie. Byl tam zkrat. Vyměněn altík, baterka. Po motorové stránce žadný odběr. Problém je u vnitř auta. Měl jsem to u Vaši a ten zjistil neuspání dveřních jednotek, při zamknutém autě. Vyměnily se mozky, dveřní kabeláže, budíky a pořád nic. Umí někdo poradit díky Radek tohle zjistil Vašek: dveřní jednotky se neuspí a i při zamčeném autě jde ztahovat okna zevnitř jak kdyby bylo zaplé zapalování odběr od 330mA do 750mA po odpojení a připojení baterie je to OK, než se zapne zapalování měněno: komfortka dveřní jednotky budíky dveřní kabeláže spínací skřínka odpojeno: klimatronik navi motorovka abs dělící stěna OK pod palubkou vše OK jediná dodělávka je přestavba na 3,g komfortu A20, S-komtakt, reaguje na komfortce jak má, umí někdo poradit?
 6. francoa

  Kolisanie otacok pri studenom starte 1.8T

  měl jsem stejný problém vyčisti si dráhy potenciometru ve škrticí klapce!! nejspíš ti to admini smažou pže je tu hodně témat o tom...
 7. francoa

  Miss Alu ?

  Jéé ty mám taky ale v 17"tkách, ale na léto mám ted 18 a nevím jestli ty stilauta mám prodat.
 8. nezadal svůj status

  1. francoa

   Octavia 1.8T nestartuje

   taky jsem měl kolísání otáček na octavii Rs jen při studeném startu. Po spadnutí sytiče ok. Vyčistil jsem škrticí klapku a potenciometr a proved nastavení a je to ok.
  2. sakra kdyby to bylo v sobotu bych se stavil mam to kousek
  3. francoa

   Minisraz Havířov a okolí.

   uvidím možna se taky ukážu si ce nevím jak dopadnu po svatbě ale pokusím se
  4. francoa

   Lišty a barva

   sežen si někoho kdo ti to nastříka a nedávej to do škodovky zaplatíš hodně. Já to měl asi za 800 nastříkane. Boční nahřej fenem a strhni. Zbytek lepidla na autě mi kamoš sundaval gumovým kolečkem které měl na vrtačce. Nevím co to bylo ale používají to na nějake takové blbosti. Vonělo to po vanilce lepší než se stím srat. Ve škodovce jsem koupil boční lišty nové (800Kč) je nanich lepidlo nechal nastříkat a nalepil na auto.
  5. francoa

   Miss Alu ?

   neznalku kdes je našel a kolik je cena?
  6. francoa

   Blow off ventil na RSo

   o BOV je tady toho hodně zkus primo na forum RS ma ho na aute Luka ma tam aji videjko http://www.rs-club.cz/forum/viewtopic.php?...b&start=240
  ×