Přejít na obsah

Kľúč od uzamykania spiatočky


juraj1

Doporučené příspěvky

Ahoj, pred časom som si kúpil OI r.v. 1998. Mám taký "malý" problém s kľúčom na uzamykanie spiatočky (Comstruct). Potrebujem 2 sady kľúčov, lebo s autom jazdí aj môj otec. Kľúč od auta som dostal 2x, ale ten spiatočkový len 1. Pochodil som všetky možné kľúčové služby po okolí a výsledok: spravíme ale treba kartu Multi-lock, bez nej nič. Z bazáru, kde som kúpil auto som nič nedostal, ani pôvodný majiteľ nič nemá. Ako sa dopátrať karty, resp. akým spôsobom dať vyrobiť kľúč? Máte niekto s niečim takým skúsenosť? Škoda servis som zatiaľ neskúšal, lebo tam by za to chceli nie 200,- Sk ako v Multi-locku ale aspoň 1500,-. Poraďte. Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pred časom som si kúpil OI r.v. 1998. Mám taký "malý" problém s kľúčom na uzamykanie spiatočky (Comstruct). Potrebujem 2 sady kľúčov, lebo s autom jazdí aj môj otec. Kľúč od auta som dostal 2x, ale ten spiatočkový len 1. Pochodil som všetky možné kľúčové služby po okolí a výsledok: spravíme ale treba kartu Multi-lock, bez nej nič. Z bazáru, kde som kúpil auto som nič nedostal, ani pôvodný majiteľ nič nemá. Ako sa dopátrať karty, resp. akým spôsobom dať vyrobiť kľúč? Máte niekto s niečim takým skúsenosť? Škoda servis som zatiaľ neskúšal, lebo tam by za to chceli nie 200,- Sk ako v Multi-locku ale aspoň 1500,-. Poraďte. Ďakujem.

Já jsem to řešil u Defend locku, ale potřebovali výrobní čísla klíče, jinak 250Kč za klíč, přímo ve fabrice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Ahoj, já řešil přesně ten stejný problém (construct), dostal jsem k autu jen jeden klíč... Zajel jsem si do obyčejné výrobny klíčů, kde jsou schopni takový klíč udělat, pouze jsem musel mít velký TP a vůz s sebou. Šli se mnou do auto zkontrolovat, že ten klíč tam pasuje, podepsal jsem čestné prohlášení a za pár minut jsem měl nový klíč.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u nás sú s tým problémy. Bolo mi tvrdené vo viacerých výrobniach kľúčov, že " oni nemajú surový profil kľúča od mul-t-locku", ktorý ten zámok vyrába a bez žltej karty kľúča mi ho nevyrobia. Obrátil som sa na Construct a tí mi to sú ochotní urobiť, ale za 3-5 týždňov a cena s dobierkou cca 950 Skk. Mul-t-lock sa k tomu postavil tak, že ak nemám kartu je to môj problém a kľúč neurobia. Inak cena u nich by bola 278 Skk. To je rozdiel, čo? Takže som ostal bez druhého kľúča, lebo nezamykať auto 5 týždňov nemám odvahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...