Přejít na obsah

O1 - drnčí kolíčky chromové


Dandiel

Doporučené příspěvky

Mám problem od te doby co jsem si objednal chromové kolíčky misto šedých. Na nerovnostech a celkové proste drnci, mam RS tapeci a ty kolicky maji v te dire vuli, nevim proc jsou mensi:-(

Resil tenhle problem uz nekdo? Rad bych to nejak vyresil nebo si budu muset koupit cerne plastove...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to delalo a mam jednoduchy a ucinny reseni. Kolicek staci vysroubovat a jeho spodek (az k mistu kde vylejza nad tapec) omotat jednou az dvema vrstvama izolepy. Pouzil jsem latkovou ale je to asi jedno. Nesmi to bejt moc silny, aby kolicek volne jezdil v dire. Trvalo to 10minut a pul roku mam klid ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

jeste jednodussi je udelat toto - kdyz bude tapec dole - napichnete na tu tycku molitan a on vse zaridi aby to bylo utlumene - jinde u aut to tak je udelane - stisi se i komplet zvuj pri zavirani :)

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavka: kde myslis ten molitan? nechal jsem si sehnat molitna 2x2 metry,takze bych jej rad na neco pouzil:-) nemas to nafotcene,nebo nejaky nakres?

Jinak zajimave napady:-) ja to take trochu omotal na zkousku,ale asi blbe:-) Jinak me to drnci fakt hodne, jsou tu spatny cesty docela a na kostkach atd mi to pridava strasne na hluku, jsem clovek co musi mit v aute uplny klid - teda hlavne v mém, jinak mam pozitek z jizdy takový ze jen jedu a heldám kde co drnci a zbytecne se nas...am, takze ty kolicky proste msuim vyresit:-)) Pokud mi Octavka poradi,zitra to hned udelam...

Jo a jeste co bych rekl k tem kolickum- mel sem problem je tam vubec dostat, uvnitr ten plast co je byl tak tvrdy ze to proste neslo natocit na tu tycku, musel sem to ruzne nozem upravovat atd, no to bylo v hajicku nablito. Meli jste take takovy problem?

Editováno: , autor: Dandiel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Az bude tapec dole - odsroubuj ten kolicek - a napichni na nej vhodny tvar velikosti prave ten kousek molitanu - kosticku o velikosti treba 5x5x5cm - tapec to primackne po osazeni a je klid.

Ten molitan na tom kolicku nikam daleko nezajede, pokud tam mas jeste ten igelit :)

To ma vice aut toto poreseno, jen me prekvapilo ze tady to napriklad neni :)

Hold vladne nam doba plastova lol

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

njo kazdy by to chtel na nakresu lol

asi budu muset rozebrat vsechny dvere a radsi vam to nafotim :help:

to zvladnete :)

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...dnes chcu ludia navod na vsetko. je uz navod na robene deti? pred 11 mesiacmi sa mi jedno podarilo tak ak by niekto chcel navod popripade s nakresom....

cartmanko, ja by som mal záujem, nie nákres, ale pekné fotky s vysokým rozlíšením taký pekný fotonávod. Komentár nemusíš, stačia fotky :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...