Přejít na obsah

Závada - zatekanie 5-tych dverí


Blacky

Doporučené příspěvky

tak tu mám taky na zadním okně.zatim jsem to neřešil a ani nechtěl,ale až pojedu na servisku tak jim to ukážu.To bude sice až asi v listopadu,ale nebudu s tim tam zbytečně jezdit.to já mám jinou "závadu" která se projeví jen někdy.Je to takový pískavý zvuk.Myslel jsem,že to budou brzdy,ale udělalo mi to i při stojícím autě.tak přemýšlím čím by to mohlo být

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ástřik zatmavení - myslíš tu černou barvu, co je nejdřív jako tečky a pak je to celá plocha??? Ale že by se to odpařovalo takto v linii, to mi přijde divné. Asi bych se v servisu, třeba při jízdě kolem, zastavil.

OT - ten avatar - poznávám dobře příznivce Star Trek? Jestli jo, proč nemáš na R na boku nápis U.S.S. NCC-1701-D ??? B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spatne prilepene okno, odfukuje se ta barva, je to jinak adhezni plocha pro prilepeni okna k plechu (ramu) auta obcas se to stane jak pracuje lepidlo...

ástřik zatmavení - myslíš tu černou barvu, co je nejdřív jako tečky a pak je to celá plocha??? Ale že by se to odpařovalo takto v linii, to mi přijde divné. Asi bych se v servisu, třeba při jízdě kolem, zastavil.

OT - ten avatar - poznávám dobře příznivce Star Trek? Jestli jo, proč nemáš na R na boku nápis U.S.S. NCC-1701-D ??? B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj dneska se stavim v servise a uvidim co mi reknou.

BTW: ano ST. Jsem trekkie, ale dneska uz nikdo moc nevi co to znamena. Nekdo by rekl uchylka, jiny zajem. Mam symboly ST vsude mozne, ale na auto se nehodi. A kdyz uz tak U.S.S. Ústí NCC 1107 trida nebula. To je oznaceni me fiktivni lodi, ENT-D je moc proflakna, navic znicena pri zachrane Veridian III Klingony (Lursa a Betor) :palec2:

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj dneska se stavim v servise a uvidim co mi reknou.

BTW: ano ST. Jsem trekkie, ale dneska uz nikdo moc nevi co to znamena. Nekdo by rekl uchylka, jiny zajem. Mam symboly ST vsude mozne, ale na auto se nehodi. A kdyz uz tak U.S.S. Ústí NCC 1107 trida nebula. To je oznaceni me fiktivni lodi, ENT-D je moc proflakna, navic znicena pri zachrane Veridian III Klingony (Lursa a Betor) :palec2:

Podívej, říkej si co chceš...Odpor je marný, budeš asimilován! :D Ostatně, že bych si dal brzo na svoji FII nějaký symbol Borgské krychle? A na místo spolujezdce 7 z 9... :wub:

To odlepování okna- to by znamenalo znovu vlepit okno???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl sem v servise. pry to jeste neresili, tak to nafotil a posle do Bolky. Dam vedet. Ae delat stim pry asi nepujde nic. Pokud se to nebude zhorsovat a nebude tam zatekat, tak to asi necham byt, jinak by se muselo prelepit okno. Pry to vypada, jakoby teplem smrstovalo lepidlo nebo co. Vic mi to dela u prichyceni vyhrejvani.

Dam vedet jak sem dopadl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

no já jsem to ukázal v sevise kdy jsem byl v listopadu na prohlídce a říkaly že se na to zeptají a zavolají,ale zatim nic :mellow: ,ale napíšu taky do bolky a jsem zvědavý co mi napíšou.Já by jsem to taky neřešil,ale třeba za dva oky tam může začít zatékat a potom si to budu měnit za svoje peníze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...