Přejít na obsah

POLICEJNI SKODY OCTAVIE V NOVEM POLEPENI


PETAHEY

Doporučené příspěvky

Víte co je zajímavé? Teď jsem koukal na fotky z předání v sobotní MF Dnes a zaujaly mě RZ nových policejních aut - já mám svojí Oktu skoro dva roky a má značku 2J9 a nová policejní Okta má 2J4, to si pro sebe nějaké série rezervují nebo jak je to možné?

Pracovnící MV ČR jednou za čas si odváží z jednotlivých krajů sady RZ-ek, které pak přidělují novým policejním autům.

Např. některé nové vozy mají u nás řady 4B4 xxxx a 5B7 xxxx, ikdyž na běžné auta se nyní rozděluje řada 6B0 xxxx.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pracovnící MV ČR jednou za čas si odváží z jednotlivých krajů sady RZ-ek, které pak přidělují novým policejním autům.

Např. některé nové vozy mají u nás řady 4B4 xxxx a 5B7 xxxx, ikdyž na běžné auta se nyní rozděluje řada 6B0 xxxx.

Napadlo mě tohle vysvětlení, ale netušil jsem, že maj takovou zásobu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucí mám dotaz, fakt tomu nerozumím, ale i za tu cenu se zeptám. Policejní vozy, které ještě nemají RZ nemusí mít převozku? Dneska když sem jel ze školy tak v Kosmosích u Benzini opět tankovala další várka těchto novejch oktáveček a ani jedna neměla převozku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucí mám dotaz, fakt tomu nerozumím, ale i za tu cenu se zeptám. Policejní vozy, které ještě nemají RZ nemusí mít převozku? Dneska když sem jel ze školy tak v Kosmosích u Benzini opět tankovala další várka těchto novejch oktáveček a ani jedna neměla převozku.

Měli by mít, možná jen jestli to nebyl převoz z Kolbenky do Metalexu, kterej jim dělá zástavby nebo jestli ty auta zároveň Škodovka před předáním policajtům netankuje.

Co se týče té nehody, jste fakt na hlavu, když má nějaká společnost 8000 aut (včetně nových) a navíc je to Policie, tak procento nehodovosti bude určitě větší než ve firmičce s třema autama. Tak se nabourali no a co? My máme ve firmě až 6 nehod denně a taky to nikoho nezajímá :doh

Editováno: , autor: pentadius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak někdo napsal, na to , kolik švestky najezdí kilometrů a kolika auty, tak ta nehodovost je podle mě v poho. jen mají smůlu, že jdou víc vidět, před rokem jsem byl svědkem, když do jejich fabie vlítl v Brně na Kolišti borec z boku, nedal jím přednost, nejeli na majáky a všichni co chodili kolem , tak si to fotili a měli kecy, jak švestky zase zavinili nehodu.

ikdyž v té Praze to je jasný, co neubrzdíš, tak neukecáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...