Přejít na obsah

Zabuchnute kluce


madman

Doporučené příspěvky

Pls pomozte,zabuchli sa mi kluce v aute,ostali normalne v zapalovani,nikdy sa to auto same nezamklo ked boli v zapalovani a teraz ze cvak.PLS da sa nejak otvorit Octavia 03 rocnik,druhy kluc nemam.Vdaka za rychlu odpoved. PS kapotu od motora mam otvorenu.PLS radte

Editováno: , autor: madman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak mas alarm niekde v motorovom priestore tak skus prehodit signal odomikania na kabel zamikania. potom odpoj a zapoj baterku alarm vtedy tvoje auto zamkne ale v skutocnosti odomkne :-) Aspon myslim

Alebo som este pocul ze ak zapojis baterku naopak tak sa ti odomkne central ale to by som radsej neskusal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi ma zarazilo spravanie niektorych clenov tohto fora a ich neochota a ba priam nechcenie pomoct,odvolavali sa ze mi nebudu davat navod na kradnutie ich aut atd.Tymto velmi pekne dakujem takymto ludom.

Problem je uz vyrieseny,pre tych co budu v takejto situaci rad napisem tychto par riadkov,nemyslim si ze sem pojde nejaky clovek co chce kradnut auta a bude sa pytat na navod,ti co kradnu budu kradnut,pride mi nezmyselne nechciet pomoct cloveku v nudzi koli takemuto argumentu. Takze nasiel som zopar rieseni problemu zabuchnutych klucov.

1, klucova sluzba,pytali odomna 2000 SK za otvorenie+cesta

2, rozbitie okna spolujazdca 1000 SK+300 SK montaz

3, vyhnutie dveri 0 SK

Tak som sa odhodlal,pozrel som si par videi a aj kamarati ma presvedcili ze to je skoro bez poskodenia a pri velkej opatrnosti bez uplneho poskodenia.Potreboval som len drevenny klin(najlepsie 2x) a nieco na dociahnutie,moje kluce boli v spinacej skrinke tak mi postacila ocelova tycka na ktoru som izolackou prilepil klincek na vytvorenie hacika.Do dveri som vlozil drevenny klin,nechcel som to tam nasilu zabuchnut aby som neposkodil lak tak pekne som zaprel jednim a podoprel druhym,vytvoril som skaru asi 1cm co uplne stacilo vytlacil som tesnenie dveri a pohodlne som vsunul tu tycku trochu som ju prisposobil ohnutim a asi na 3x som zachytil kluce polozil si ich na sedacku a zatlacil tou tyckou tlacitko open a dvere sa otvorili.Vybral drevenne kliny a bolo to.Bal som sa ohnutia dveri,ale ziadne nieje,na dverach nic ani skrabanec ziadne odstavanie.

Snad to niekomu pomoze ked bude v nudzi ako ja,mat auto zabuchnute vo vlastnej garazi je vazne blby pocit.

PS: Kludne ma kamenujte,alebo to tu vymazte,s kradnutim nic neurobite a mozno toto tu niekomu usetri peniaze a cas.

Editováno: , autor: madman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no siel som robit daco v motore,otvoril som dvere otvoril kapotu kluce dal do zapalovania,ale asi sa nejak zblbla komfortka,kratko som mal otvorene dvere a proste sa zamklo po tych 60 sec ci ako sa to zamyka.Nikdy sa mi to nestalo,som mal pocit ze ked tam mam kluce nemoze sa to ale teraz uz viem ze vsetko je mozne,a aj tu pisali o tom ze obcas to nezaregistruje otvorene dvere a zamkne sa.

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dufam, ze sa mi nic take nestane, ale keby cosi, mam doplnujucu otazocku - "otvaral" si to v hornom rohu okna?

S tym nezaregistrovanim otvorenych dveri to moze byt koli chorobe oktavkovych zamkov, vadne mikrospinace.

Este upozornenie, necituj predchadzajuce prispevky, porusujes tym pravidla fora... :)

Editováno: , autor: olisoft
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No klin si daj tak 5-10 cm od horneho okraja,ako to odchylis tak vytlac tesnenie dveri to vnutorne a objavi sa ti tam pohodlna skara tak 1-2 cm siroka,potom uz len tvrdsi drot alebo ocelovu tyc najlepsie,prisposobis si jej tvar a je to hracka,trosku sa zahras na rybara s tym hacikom.

PS: sorry za tu citaciu uz sa nestane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Pro dalsi co si jednou zabouchnou klicky rad tady napisu postup

Pokud mas starsi typ vozu - cca pod rok 2000 - stare stahovacky - vodici plast co rad krupa, tak staci jedna uplne jednoducha vec - viz psano nize

Pokud mas faceliftcca rok 2001 a vejs tak nedokazu rici zda lze s nejakou rozumnou silou plast za cca 50 kc porusit

budes muset pak koupit jeji nahradni dily - uz se daji koupit - vodici plast a drzak skla - cena je jen 250 kc.

Chytni za okno a prudce stim skubni dolu. Delej to jen na zadnich dveri - jedna se jen o vytvoreni síly na krupnuti pro jeden plast.

Jak skubnout s oknem dolu ? Bud si vezmes kvalitni prisavku, nebo kvalitni izolacku nalep a tahni dolu na vice mistech

Az se podari - flaska me nemine :)

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre PROCHY603 aj ostatnych,da sa to robit na oboch prednych dverach to vyhnutie,zalezi ako to potrebujes.Ja som mal kluce v zapalovani tak som to robil na dverach od spolujazdca tam bol krasny vyhlad na tie kluce,videl som to robit aj na soferovych ale to auto nemalo safe lock a odomklo sa stlacenim gombiku vo dverach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro dalsi co si jednou zabouchnou klicky rad tady napisu postup

:palec2:

Diky za radu,jeste jsem to nepotreboval ale děsím se chvíle až se aku odebere do vecných lovišt a já budu stát u octy se zaslepenejma zamkama.... :palec2:

Editováno: , autor: olisoft
nauc sa citovat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ve tvem pripade dopoucuji napojit dalsi dratek na zamek predni kapoty a vyustit ho ve spod auta. Az dojde na tvuj pripad - lehnes si pod auto nahmatas ten tvuj dratek co vycniva s ockem (pro lepsi uchyceni prstu) a zatahnes

prosim tento navod nevykradat a nesirit ho ukrutnou rychlosti :)

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 15 let později...

dve poctive kovove prisavky - take co sa pouzivaju pri kladeni dlazby - priemer ca. 12cm - pricucnut 5-10cm nad spodnou stranou zadneho okna bocnych dveri (predtym ocistit sklo aj prisavky do sucha) - potom z popruhu najlepsie spravit slucku v tvare U zavesenu na obe prisavky tak, aby si si na to mohol do toho U-cka v strede stupit - takze asi 20cm nad zemou (ako je spodna hrana karoserie) - a popruhy dat co najblizsie ku sklu - nesmie tam byt paka - musi to ist v co najblizsom vektore ku sklu - inak by si okno vylomil - pekne si do toho popruhu stupis jednou nohou - chytis sa madiel prisaviek (budes sa snazit ich tahat paradoxne nahor aby sa neohybali a nevylomili okno) - a budes sa pekne postaveny v tom popruhu opatrne pohupovat kym sa okno nestiahne na 2-3 cm - cim menej tym lepsie - potom 2m tvrdsi drot a ohni ho tak na 4 cm do 90 stupnov - a da sa zachytit packa otvarania protilahlych dveri - potiahni 2 x a mozes otvorit normalne dvere oproti. celkovy cas - 1 minuta - poskodenie 0 ! - a potom mozes ceknut ci sa ti da okienko klukou zase zavriet spat. mne secko islo ako po masle. robil som to na zadnych bocnych dverach lebo predne mali elektricke stahovanie - tak som nevedel co by to mohlo spravit - zadne manual boli istota. ak by boli aj predne s klukou - dalo by sa to aj na nich spravit predpokladam...

 

 EVq7vvc.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...