Přejít na obsah

Tapecy


Mikynka

Doporučené příspěvky

Zdar chlapy, chtěl bych sundat zadní tapecy, ale moc mi to nejde, povolil sem všechny šrouby, ale jediný místo kam se nemůžu dozat jsou šrouby pod držákem neboli madlem... je tam plastovej kryt, nevím, jak se ho zbavit, abych se dostal k těm šroubům.. Poraďte mi prosím, jak je sundat, abych je moc nezničil, předem dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozor,fakt citelně zaber,jinak tam budou vidět obtisky od šroubováku,vážně to nemohli designeři vymyslet lépe,dobrý to nebylo ani u feldy odkud to převzaly,lepší by byl tak 0,8 plech na knci zahnutej a brát to větší plochou,jde to ztuha,doporučil bych pro příští demontáž to potřít vazelínou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než jsem se to naučil, tak jsem zničil 3 madla :wacko:

Ale každopádně v místě a i ve směru šipky strč ten šroubovák (fakt opatrně musíš se trefit mezi spodní a horní díl) a jak zasuneš tak opatrně šroubávek cloumej směrem od dveří a to madlo se kousek nazvedne pak už zvedej rukou a taky rukou nadzvedni i horní část madla.

Pokud při cloumání šroubovákem uvidíš , že ten plast toho madla se natahuje a bledne, tak přestan, trochu posun šroubovák a zkus znovu. Hlavně nic na sílu ;)

post-4311-1224946648_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej, je na to madlo šroubovák na vyndavání hřebíků.

Nevím jestli víte jak vypadá má takové dva zobáčky.

A to má vyzkoušené strčíte tam jak je šipka a sundáte to bez poškození on zabere trošku dále od kraje.

Obyčejným šroubovákem to většinou pokurvíte.

Taky je možná dobré to pak máznout trošku vazelínou, když to budete sundavat příště půjde to lechčejc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...