Přejít na obsah

Krize


TomasB

Doporučené příspěvky

podle velikosti formy to rozhodne neni.delal jsem ve francouzske firme a byla tam vyroba pro automobilni prumysl...delali jsem pomalobezne hydromotory.zamestnancu cca 400. ted to chteji rozjet na jednu smenu.takze KO.jasny ze se rozjede ale nyni vyroba pekne upadla.co vim jina firma dela prevove skrine dalsi parni turbiny a vali jako o zivot.takze ne kazda strojirenska firma je KO a ne kazda OK :D zalezi co vyrabi. a tim ze my do automobiloveho prumyslu tak jsem do pi.. prisel o hoknu.ale ja na to :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No kéž bysme se jen na krizi vymlouvali....

JaKr: díky:) , už máme vybráno, řešíme to asi 5 měsíců a teď už snad vše dopadne dobře. Lepší dobu sme si na to vybrat nemohli :( Největší problém je s hypotékou, protože potřebujeme 100%, to se jim teď dávat moc nechce

Editováno: , autor: Janina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u nas se ted po my dovoleny bude dal propoustet. Me se to opet netyka, ale zacina to smrdet krachem :(

Vcera, kdyz jsme vjeli do republiky, po tydnu poslouchani cizich radii (o krizi max neco malo ve zpravach), tak se vsude kecalo jen o krizi, kdyz jsme behem peti minut preladili na paty radio, pac se zacalo mlit o krizi, pustili jsem si CD, jak rikal uz Ctvrtnicek "curaci medialni" u nas plati dvojnasob :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono si počkáš u každé značky na auto, jednomu človíčkovi, kamarádovi kolegy z práce dokonce před koncem roku vrátili zálohu, páč mu nebyli schopni auto do konce roku dodat, Land Rover,

ono záleží totiž na výbavě, škodovka i celý koncern má bohatou nabídku příplatků a tak je dost malá šance, že tvoje konfigurace bude na skladě, japonci dělají dvě nebo tři úrovně a bez příplatků (ono už ani pak není co připlatit) a auto máš v podstatně rychleji

ono s tou krizí je to tak, jak která firma je na kom závislá, bohužel, když dopustíš závislost na jednom odběrateli, je to risk, na druhou stranu v době, kdy to jde je to super, odbyt zajištěn a žádné moc velké shánění, všechno má dvě strany mince

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...