Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Tě Bůh Sejdo !

Dnes jsem Ti poslal "dresík", TOPTRANSem", zvelič prosím, že se Ti líbí... O.K. ?

Na SUPu mi dobráčkové napíchli zadní gumy, víš jak "lítám" a jak jsem byl vyplašenka, že se sunu jinam, než mám. No, DEBILOVÉ... O "paola " zatím nenám žádnou zprávu, snad to bude \o.\k....Marůdku, Pa a AHOJ všem SUPům a jejich Miláčkům ! :palec2: :palec2:

Zatím ještě nic nepřišlo ;) už se těším :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapáci,zdravím vás.Blíží se termín srazu a myslím si,že tady v hospodě by sme měli probrat co budete chtít na srazu k sobotní večeři na gril.Vše bych nakoupil naložil a pak by se to jen ugrilovalo.K pití by měl být sud Prazdroje a co se týče nealka a ostatního,tak bych to taky dokoupil.tak pište a domlouvejte se.díky Peny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno nej všem Jiříkům.Jinak zdravím i ostatní.

Láďo co se týče mě tak já jak jsem už podotknul jdu do kuřecího masa.Myslím si že bysme to opravdu měli udělat tak,ať si každý přiveze nějaké to maso ať stím nemáš problémy(sto hlav=sto chutí).Co se týče pečiva tak to nechám ochotně na tobě a nebudu nic brát.Pití je ok.

Jinak ještě se potřebuju ujistit jestli stále platí ta tvá nabídka ohledně toho případného umytí káry u Tebe na chatě.Já bych dojel v pátečních odpoledních hodinách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno všem,jednu kávu prosím!!!

Tak konečně víkend,počasí vypadá už poránu good,tak se dáme do drobných oprav vozového parku.

Včera mi konečně přišli mračítka na všechny auta,tak hurá s nima do lakovny,musím vyměnit oleje atd.

Tak výměnu oleje už mám taky úspěšně za sebou.Taky ještě něco o víkendu udělám na auti,ale dneska to nebude páč se jdu kouknout po dlouhé době na místní fotbálek a večer na hokej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vicku, já taky dojedu jako černá koule :) a nepotřebuju ani mušky :D

Já jsem právě dovezl autí z čištění interiéru k rodičům na chatu a nechal ho komplet otevřené, aby vyschlo. snad to večera uschne. Pak dostane i nové koberečky (origo černé - rozdíl v ceně - světlé komplet 3.000,- a černé 900,- takže nebylo co řešit). Jinak autí už má i face lampy. Za chvilku budou fotky :)

Jirko: díky za čištění. Práce ok. jednání fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...