Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Jirko, co prasátko? nemáš prasečí chřipku :D

Nam se vratila kamaradka z dovoleny v Mexiku, tak u nas nekdy na zacatku tydne byla a ten vecer ve zpravach jsme se poprve dozvedeli o chřipce - zatím nechrochtáme :smich:lol

S tou prací máš recht Tome - bych potřeboval sehnat neco podobnyho na ZL aby mohl Supik zustat doma :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobré ráno všem. Stavím vodičku na čajík. Dneska bude japonská sencha. Kdo si dá?

Petíku: Znáš to, zvoní telefon: "No nazdar holka, my se právě vrátili z dovči z mexika a máme pro vás fotky a nějakou drobnost, budete večer doma? No dneska večer nebudem, no my to teď máme hrozně nabitý, nechcete nám to poslat majlem? By sme si mohli volat, ne? :)"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar bando,jedno kafíčko.

Tak brzdy opravený nejsou,zjištěno,že je prasklá trubička na pravém zadním kole,bude až v pondělí,tak se to dá v týdnu do kupi.

Jinak supík je již po tepování doma a vypadá jako nový,musím uznat,že se jim to fakt povedlo,ani jsem nedoufal,že to bude vypadat takhle.Pak hodím foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec bandičko.Já se právě dorval k pc.Brácha a švagrová včera slavili 30cítku,tak jsem se přežral až to nebylo pěkné.Ještě že jsem měl podporu.Janinka mě podpírala až domů:)

Poprvé v životě jsem se včera svezl v lincolnu (ta dlouhá bílá limuzína) tak jsem byl u vytržení.

Přeju všem pohodičku a relax

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau kluci,

dnes jsem jel pres Most, tak jsme dali malej srazik na pumpe s Lukym. Tak dlouho jsem obdivoval jeho vychytavky na Supikovi, az jsem uplne zapomnel udelat aspon jedno foto :feve: . Uz se tesim k Penymu az se vsichni sejdem ;) .

Editováno: , autor: Pulper
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak supíka sem dopoledne umyl a když sem se vrátil k večeru z projížďky na čtyřkolce,tak mě málem trefilo :feve: soused řezal za plotem zámkovku a já měl na autě vrstvu prachu jak když ho posypu moukou.Nu neměl sem slov a sílu to mejt znovu už vůbec ne.tak hezkej večír.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,partu,dnes mě volali ze servisu škodovky,že se mám dostavit na svolávací akci superbů.Tak sem tam rovnou dojel a bylo mě řečeno po kontrole autí,že tam z výroby chybí kryt spojky.Tak ho tam ve středu budou dávat.Celkem překvapili.Prej je to podle vin code.sem na to zvědav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...