Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Nazdar bando,

tady je to snad samej úchyl! :-D ale tak je to správné.

Letos to s mikulášskou vypadá hodně bledě, chtěl jsem to udělat s klukama, ale zatim to vypadá na total provar, bo volno bude jen na Vánoce :_(

btw: kdyby někdo věděl o mapách do octávky II, Nexus DX klidně je koupím .. v octavia sekci je to asi horší ještě než u nás :_(

Editováno: , autor: JohanJFV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar bando,

tady je to snad samej úchyl! :-D ale tak je to správné.

Letos to s mikulášskou vypadá hodně bledě, chtěl jsem to udělat s klukama, ale zatim to vypadá na total provar, bo volno bude jen na Vánoce :_(

btw: kdyby někdo věděl o mapách do octávky II, Nexus DX klidně je koupím .. v octavia sekci je to asi horší ještě než u nás :_(

Tak to snad nemyslíš vážně Johane, že by jsi nenašel jeden volnej večer, když jsme všichni z Prag komanda ochotni se Ti přizpůsobit?! Myslím, že to nějak provedeš - Ty si určitě nějak poradíš, Jára by to težce nesl! :kol-35::kol-99:

Jinak se mi taky zdá, že Ti mlaďoši jsou nějak ujetí, ale pravda je, že Ríšovi snad budu i závidět, no snad mne vezme jako staršího pomocníka - vezmeš Ríšo? :kol-28:

Všem přeji pěkný začátek pr. týdne, všichni se opatrujte, zvláště po ránu, kdy je možnost námrazy a specielně zdravím na Šumavu Péťu s Láďou, našeho experta Járu, Martinovi přeji, aby mu šla dobře rehabilitace a ruka se hojila a dlouho se neozval David, co s ním jee? Klucí mějte se všichni moc fajn a snad se Ríša smiluje :kol-32::gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím bando,

karle mám překopáno totál, jsem na(hvězdička)ranej nehorázně.

Tento víkend Liberec, Ostrava musim to probrat, ža by jsme dali pivečko třeba na Dejvickém kulatáku v Plzeňce, nebo v jiném kulturním zařízení.

Držte se ... mojí fotku má snad jen Chomutovská policie :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky Johane, to víš, že Tě chápeme s Ríšou, i konec konců s Járou, i když momentálně za něj mluvit nemůžu, ale myslím, že se nepletu?! :kol-45: S tím kulaťákem to není vůbec blbej nápad, Richard to určitě přivítá, má to tam rád a myslím, že i obšancované :kol-47: ! Nahoď termín, který se Ti hodí a uvidíme co s tím uděláme, ale určitě to nějak dáme dohromady! -_-:kol-99:

Járo (Ace), koukej se ozvat, aby jsme se nějak rozumně domluvili! S Richardem je to jasná páka a další co by se chtěli připojit se rozhodně nezatracují - naopak! :kol-47: Davide, sliboval jsi, že nyní budeš tady daleko častěji a ono je to spíš horší! :kol-96: Tak se kucí zamyslete a koukejte, aby jsme byli všichni v obraze! :kol-99::gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek SUPÍ bando, tak zatím nám nějak vypadává naše "RIBIČKA", ale ona vyplave a Johan se ještě také má ozvat, takže Járo, zatím máš čas přemýšlet jestli ten pátek a nebo sobota, ale já i Johan by jsme to viděli spíše na pátek - aby byl čas se vzpamatovat! :kol-35::wallbash::smich::gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...