Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Liborku nekecej kraviny a radši mi řekni jestli se mnou budeš chodit na ten volejbal , chceš tedy nahlásit a nebo někdo další ?? :kol-28:

martine to kde rastie ???

A byl jsem z toho tak unavenej, že jsem si musel pak dát volno. Jako relaxaci jsem si šel zahrát kulečník a šťouchnout si trochu do díry.

Zraloku, tu odniekal poznam, podla tej zelenej ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak místo do hospody začnu chodit na rehabilitace - taky je potřebuju a každý tomu říkáme jinak! Že ano, pám velkomožný? :smich::prc: Jinak jsem spěchal seč to šlo a koukám, že se snad hospoda opět vyprázdnila, ale alespoň se tady po dlouhé době objevil Wilo a Martin, ten tu brousí, už jsem dostal pěkné maily, ale teď bych dal přednost -_- ! No jo, už si jdu pro něj do lednice, holt nic jinýho mi nezbývá! Omlovám se, teprve mi docvakllo, že zítra je volno a tak jste asi všichni v nějaké jiné hospůdce a nebo "STIMULUJETE" :prc: UŽíVEJTE SI TO A ZATíM PĚKNé VOLNO!

Jen tak mimochodem, dlouho se tady neobejvil Peny, ani Péťa!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím klubáky,

koukám, že příští sraz bude na volejbale.. Dneska jsem byl v pneuservisu, ovšem bez přezutí. Gumy, které byly po minulé sezoně "ještě dobré", najednou dobré nejsou :kol-44: Tak přemýšlím, jestli Supa neuložím k zimnímu spánku. Stejně přes zimu skoro nejezdím.. Užijte si víkend chlapi :kol-35:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

potřeboval bych radu, a jinam než do drbacího fora se mi nehodí....

Dřív (před 14 dny) byla nahoře u menu, taková "chytrá" lištička s jednotlivými typy vozů Fabia/ Octavia/Superb/ Yeti/

Ta se mi nyní ztratila. Mě docela chybí, bylo to moc šikovné, vám se také ztratila? nebo jsem jen něco nešikovně zmáčnul a ona už není....???

Děkuji.

Karel D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tu lištu si stěžujete všichni ve špatné sekci.

Včera jsem se šíleně zřídil. Měl jsem takový vztek, protože jsem se byl podívat u polských sousedů a pak jsem jel s rodinou do bazénu do České Třebové. V Ústí nad Orlicí jsem dofoukal levé přední kolo. Bylo Úplně prázdné. Do bazénu jsem nakonec nešel a měnil jsem pneumatiku. V pneuservisu jsem zjistil, že mám od něčeho proražený plášť na 2 místech a na nic jsem nenajel. Tak jsem se musel vožrat ale ještě jsem udělal škatule hejbejte se s pneumatikami.

A ještě jsem byl nakupovat.

post-452-0-11393400-1321723925_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarádi,tak sem se tu na chvilku zastavil,než pujdu zase dělat do podkroví.To nový forum mě pěkně sere,Vždy sem si ho pustil na mobilu a to jen přes oběd,když nemám čas pustit počítač,nu a teď mě to z mobilu nepustí přihlásit,jen si to můžu pročíst.Mějte se fajn.

Martine,sem rád,že už nás zase zásobíš fotkama z nákupů,copa tomu říká tvoje Anetka?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...