Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

týýý jo, si budu dávat bacha. Mohlo by se i známkovat. Né, chápu a souhlasím.

Lanny: Karle tak to určitě není. Ale můžu ti říct, že jsem byl večer jako čuně a ruce mě bolely ještě druhý den co jsme se procházeli na Ještědu...

Fotky světel mám v profilu

Editováno: , autor: ace ventura
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Járo, koukám, že jsi si dal večerní šichtu, aby jsi vyřídil vše naschromážděné za Tvojí dovči. Hlavně, že se Vám vydařila. Jinak mi to je jasné a v Tvém vlákně jsem se již ptal, zda jsi to dělal celé růčo, či za pomoci mechanizace? Podstatné je, že to máš pěkné! :smich::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Johane, jedině klucýýýýýýýýý, mám rád odlišnosti a ostatně i a y byly vždy mojí silnou stránkou :kol-24:

Járo, dneska v 8:00 bylo 9,2°C, ale já věřím, že se nám to na ten náš sraz vydaří a pochopitelně Víťa má pravdu, že se na to budeme muset připravit! :smich:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pry nakonfigurovat na spani :-D :-D :-D

edit: a co obsahují chatky? :-) normoš postel atd. ? :-) nebo tam je jen kupa sena :-D

MrChodny:kamo prvne sem taky myslel ze se spi v aute nebo stanu ale pak sem nato kapl po dvou prispevcich :-)

Editováno: , autor: Airman64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak jak píše Milan.Obětuješ 160kč a mrzneš v chatce místo v autě :kol-24:

Jinak chlapáci do konce uzávěrky zbývá ještě cca 48 hodin tak neváhejte a pište se.

Samozřejmě si myslím,že kdyby se někdo ukázal a nahlásil později tak se vždy k někomu do chatky vleze.Ale jistota je jistota

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karle ( Lanny) pokud jsem to zatím počítal tak zhruba tak nyní to je cca 21 lidí takže myslím že pokud se nic moc nezmění tak bys mohl těch 25 kousků nahlásit u pí Bazalové.

O Penym zatím nevím(ale to zjistím to není problém),o Ribovi ani nemluvě( ten se neozval vůbec).Stejně tak Laam.A Martin teď nejede.Takže žádné extra změny neočekávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Vick: V podstatě jsem s ní již domluven a počet jsem udával právě mezi 20 - 25 členů SUPÍ BANDY. Pochopitelně, jako vždy jsem s ní domluven, buď na průběžném upřesnění v případě značného posunu, ale jinak v sobotu do 10:3O upřesním konečný počet!

Co se týče Ríšy, tak je to tak jak píšeš - škoda, určitě by jsme jej rádi viděli zrovna tak, jako Láďu! U něj to je asi komplikovanější, ale mohl by dorazit alespoň sám, snad ho Peťka pustí, protože asi jen tak na otočku, jak byli na jaře, to je asi náročné pro to mimino, i když Péťa je správná "spartánská mamina" :kol-32:

A co, jak jste si bando užívali a užíváte nádherný víkend? Včera jsem dával bazén a bylo to perfekt a dnes to vypadá opět slibně, tak si to všichni pěkně užijte! :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo :) Chatka je pochopitelne ta nej volba, ale mel jsem strach, ze vsecko bude obsazene vysokoskolakama :)

No a proč myslíš,že jsem tu psal,že chci seznam lidí do pondělka?Právě proto,abych ty naše chatky zabukoval.To mám domluveno a oni čekají na mé potvrzení víš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Vick: V podstatě jsem s ní již domluven a počet jsem udával právě mezi 20 - 25 členů SUPÍ BANDY. Pochopitelně, jako vždy jsem s ní domluven, buď na průběžném upřesnění v případě značného posunu, ale jinak v sobotu do 10:3O upřesním konečný počet!

Co se týče Ríšy, tak je to tak jak píšeš - škoda, určitě by jsme jej rádi viděli zrovna tak, jako Láďu! U něj to je asi komplikovanější, ale mohl by dorazit alespoň sám, snad ho Peťka pustí, protože asi jen tak na otočku, jak byli na jaře, to je asi náročné pro to mimino, i když Péťa je správná "spartánská mamina" :kol-32:

A co, jak jste si bando užívali a užíváte nádherný víkend? Včera jsem dával bazén a bylo to perfekt a dnes to vypadá opět slibně, tak si to všichni pěkně užijte! :gunners3:

Peťka prohlásila,že pokud bude Láďa doma a nebude někde trajdat s kamionem tak že všichni dorazí a budou přes noc.

Jinak s tím bazénem ti to závidím.Já mám dnes první noční.No každému podle zásluh to je jasné.

Tak se opatrujte bando

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víťo, pochopitelně, že Ti tu noční rozhodně nezávidím a bazének byl i včera perfektní a dnes se už opět těším, asi už to bude poslední? No uvidíme!

Jinak jsem rád, že se Péťa k tomu postavila takto jednoznačně! Všichni je rádi uvidíme! :palec2::smich:

Všem přeji pohodový pr. týden - mějte se faj a již tradičně "opatrujte se" ! :gunners3:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A taky bude VŘSR, tak bacha!

Jinak se mi nezdá, že by se Jára nějak divil, spíš naopak, má zcela pochopitelnou připomínku!

P.S. Už to zase blbne, nejdou smajlíci a tady to je celé vybledlé! Jak říkám. od inovace to stojí za h.vno!

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...