Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Tak jsem se díval na ten bazar a těžko říct. Nikdy jsme od nich nic nekoupili. Většinou tam mívají bouračky nebo stočenky. Ale neříkám že tenhle sup je špatnej. Spíš se na to chce pořádně podívat a pořádně to prolézt. Třeba to bude pěkný kus.

Ono v dnešní době sehnat TOP auto není úplně jednoduché.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny ve spolek :-)

jen takový technický dotaz při koupi auta jak si nejlepe 'pozichrovat' koupi auta aby nebylo v zastavním právu nebo v exekuci nebo se snim neručilo třeba...Jak se tomu nejlepe vyvarovat ? Protože nedovedu si představit, že koupim auto a za dva měsíce přijde policie nebo exekutor nebo nekdo kdo to vykonává a rekne mi zabavujeme vase auto protoze je v zastave bla bla bla něco .... Je toto vubec mozne? Jak se toto resi ? Moc díky za kazdou informaci hodne mi to pomuze ( nerad bych vyhodil prachy kominem )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Johane, už vidím jak jsi nasran.j, jak píše Víťa, trhat jim "ko.le"! Jinak mám dojem, že by jsi snad mohl nahradit jen ten prut, on jde taky vyndat, musí se s tím škubnout. Bylo by to asi nejjednodušší řešení, vzhledem k tomu, že je tam anténa i pro navi! Jinak zdravím a přeji všem pěkný víkend! :kol-35:

Víťo, až budeš mít namontovaný ten spínač oken, dej vědět co a jak, protože jej musím taky objednat, včera se podělal drahé polovičce na Octávce. :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

příjemný začátek pracovního týdne kamarádi.Opatrujte se.Jo a kdyby někdo věděl o nějakém pěkném supíkovi na prodej tak dejte vědět.Kamarád by chtěl buď 96kW nebo pak 114 či 120kW.Barva černá,grafitová nebo modrá pokud možno.Tak kdybyste měli tip tak mi písněte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar draci... pondělí za náma a už aby byl zase pátek. Dneska pokus o rozdělání kastlíku u ruční brzdy, ale marný, takže jsem pěkně nasra... ale jinak pohoda.

Vicku, do kolika peněz chce ten kamarád kupovat supa? Každopádně kdybych něco uviděl, tak dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no chce jedničkového a nejlíp elegance.Barva tu co máme my Radime a nebo černá,šedá.Pokud možno v kůži.Čumíme po celé republice a chuja.On chtěl toho černého LaK z Prahy cos mi zjištoval ty kilometry no ale nějak se furt ten majitel ošíval a přece jen jet na nejisto do Prahy je celkem náročné.Ikdyž podle obrázků to vypadalo jako moc krásné auto a kamarádovi se moc líbí.Ale nějak nejde na odbyt.Je tam pořád.A s majitelem se nedá nějak dohodnout a odvolává se pořád na ten podivný bazar no.

Cenu má myslím strop 190 tkč.Ale to už je až až.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víťo, to je jen dobře, aspoň bude zase o jednoho passata (pasáka) míň! Pro nás jen dobře! :smich:

Každej sem alespoň nakoukne a kdysi jeden z nejaktivnějších členů RIBA - RICHARD se už ani nakoukne, tak nevím co se s ním stalo - Ríšo, měl bys to napravit! :rtfm:

Taky přeji všem pěknej a pohodovej víkend a pokud už někdo vyrazil na dovolenou, tak ať se mu vydaří ke spokojenosti! :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné pozdravení celé naší SUPÍ BANDĚ! :kol-28:

Tak, jak jste všichni přežili ten prodloužený víken? Snad nikoho nepostihla pohroma z bouřek, kterých bylo opravdu požehnaně. Případným "slaměným vdovcům" přeji obzvláště nádherné prožití volných dní a hodně úspěchů! -_-:prc::smich:

A hlavně se všichni opatrujte!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj Karle.Já to přežil fajn.Byl jsem v práci.Dusno jak prase na vyvracení.Teď mám volníčko.Supík ten mi dělá jen radost ( klep klep doufám že jsem to nezakřikl).Spotřeba za poslední týden 5,5 - 5,6.To jsem opravdu nečekal.Zlatý chip v tom autíčku mám.

Opatrujte se kamarádi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem rad Vito, ze jsi spokojeny stim chipen hned to udela radost musim to hned rict Danovi. Jinak ja se moc na klebetar nedostanu pac jsem utahanej jako kote kazdy den to vis sama prace. Dnes to je vyjmecne,protoze Michal mi volal,ze se ukradl dalsi sup v Havirove a je to na netu tak na to koukam jsou to svine co tohle delaj, prerazit ruce v loktech a povesit jinak taky zdravim supi bandu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...