Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

:palec2: :palec2:

... a mně hruškovou CAPPI nebo alespoň Red Bulla. Od třech ráno jsem byl ve fabrice, první noční mrazík a odešla termoregulace n a vzduchových šroubových kompresorech... Teď už to frčí jak dráha (Pendolino...) Sejdíku, na Chabry se chystám, potřebuji, aby mi dětičky nestonaly, rozdám je po babičkách a valím. Zatím jsou doma s chřipajznou a tak čajíčky a mladej to prokládá vaječným, myslí si, že to nevím...

Dnes je sluníčko a tak i prosychaj silnice, ale už to bude jen krutý a krutý. Tak Sejdíkovi a VŠEM Ahoj ! :palec2: :palec2:

tak to je dobrá zprávička,doufám,že mi to též vyjde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem si dovezl nové Themista 18" sice na léto ale za dobré prachy tak jsem je vzal ale koukal jsem že to má ET 46 a kola na supovi myslím mají ET 35 co myslíte bude to moc schované nebo kde sehnat podložky .

A zimáky budu objednávat Continental WinterContact TS 830 tak uvidíme jaké budou na sněhu a břečce .

Zdravim milane, kdyby si chtel, tak budu mit na prodej podlozky 15mm. Davam auto dolu a dre to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už i u nás valí sněhem.Jak zpívá Nohavica:to mokré bílé svinstvo padá mi za límec,už třetí měsíc v jednym kuse furt prosinec.Večer to odhážu,namažu záda,ráno se vzbudím a zas kurva padá.

Pěkný den hoši a pro ty kteří řídí tak šťastnou cestu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už i u nás valí sněhem.Jak zpívá Nohavica:to mokré bílé svinstvo padá mi za límec,už třetí měsíc v jednym kuse furt prosinec.Večer to odhážu,namažu záda,ráno se vzbudím a zas kurva padá.

Pěkný den hoši a pro ty kteří řídí tak šťastnou cestu

Valí sněhem? :smich: tak u nás ještě teda ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už i u nás valí sněhem.Jak zpívá Nohavica:to mokré bílé svinstvo padá mi za límec,už třetí měsíc v jednym kuse furt prosinec.Večer to odhážu,namažu záda,ráno se vzbudím a zas kurva padá.

Pěkný den hoši a pro ty kteří řídí tak šťastnou cestu

:palec2: :palec2:

Tý vo.é VÍŤO, jsem na tom stejně ! Byl jsem dnes v Křímově ( 7 km ) a v lese jsem měnil na Lakatoši rychlostku, Hovno práce, 3 hoďky ve 2 lidech a hotovo, ale ty kurvy bílý ! Jsem zmrzlej a MAMKA vaří skořicový GROG a protože je STŘEDA, chystá mi provoněnou RADOX - STRESS koupel. Na hubě mám fleky jak pětikoruny, ale to INDULONA spraví. Tak se drž jako já, HORALE (... a co Janinka ??? ahoj !)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidi, frčel sem si to dneska večer z práce po dálnici v levém kolem 150 a nějakej dobrák tim větrem ztratil náklad ze střechy.Prostě jedu v levém na tlumený světla, pač proti mě byl provoz a najednou je silnice posetá něčím světlým, jako prkna, nebo desky a bylo to všude. Člvěk nic neudělá, jen úlek a tak nějak jsem zakroutil volantem abych projel, ale na pár sem jich najel a zabouchalo to někde dole. Doma za tmy s baterkou jsem to omrknul, nic jsem neobjevil, supák je dost zakrytovanej naštěstí. Mno snad to bude gut, uvidim zejtra dopoledne :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim chlapci, takl vcera sem vytahnul jednotku na xenony, je cela prohnila.. :-/ Kabely pod spolujezdcem taky prohnile (neslo se spojit s jednotkou motoru). Mel bych mensi prosbicku, ve skodovce chteji za jednotku 6 tis. kč, nevite kde ji sehnat levneji? Je to dil 4Z7 907 357.

Na netu jsem nasel jen tohle.. ale shop neznam...

http://www.mevek.cz/shop.php?category=4&k=82&p=1462

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tož dobré jitro chalani. Tak už je ta bílá sr.. i v Praze, zatím jen padá a nechytá se (Jardo, už ti to padá :) ), ale to zas bude (v Praze 3 cm na Václavaku 4 :) ) To bude kalamit a já furt na letních až do konce měsíce :)

Tak hlavně bezpečně pánové a Jani

jasně Tome na zimákách umí každej blbec ,to není jízda lol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...