Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Ahoooj, teda Jardo ty jsi byl u nás v Prostějově a já celý týden dřu v Práglu a okolí. A že su tak smělé , co tě sem přivedlo k nám na hanou, jestli to néni tajný

Ahoj Martine, tajný to neni. Byl jsem tam služebně, měli jsme v okolí jeřáby. Nakonec jsem skončil v Ostravě. Pokecal jsem s Viťou, tak se mi hned líp pracovalo :). Ten příští víkend mám volno, takže já bych přijel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar bando, zdravím vás já před dovolenou silně nestíhám. Tak snad jste na tom líp.

to Jirka: bylo by to dobrý, ale už tak to bude náročný. Jedou s náma mladý (ty mladší) a tak se nesmím nechat jako dědek zahanbit. Udržet s nima krok bude hustý. kol11

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě dnes změřili na D1. Tlačil jsem v dešti Ochcávku ve 160 km a přiletěl VW. V tom dešťovém prachu co byl za mnou jsem je nepoznal a blikli na mě! Tak jsem na to šlápl a trochu jim ujel ale na kopci mě stopli a navedli na odpočívadlo!. Do kopce mi naměřili 217km! :feve:

Bylo to bez pokuty! Líbilo se jim auto a to zrychlení do kopce! Tak jsme dali na pumpě kafe, pokecali a jeli jsme dál! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si pis ze je to naopak. Placam se jako ryba ve vode a ze je ji tady vsude kolm habakuk. A toho krasnyho materialu taky hafo. :p

Zdravím Vás ribo, taky jsem si tak užíval s manželkou na Gran Canaria a byli jsme na Playa taurito.Ale to už je dávno.Užívejte zdraví vás Martin

Editováno: , autor: Martin35
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) I já se musím připojit k pozdravení "RIBY" na ty Kanáry, či kde jsi, ale myslím, že to jsou Kanáry. Jinak Libor už asi blouzní, to bude tím, že pořád nemá ty modré pilulky, ale nevím jestli mu je takto dovezeš? I když tvrdí, že je už nepotřebuje, tak nevím? Měj se :smich:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...