Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Zdar a sílu sokolíci.Tak ještě dnes zmáknu noční a pak tři dny volno.

To Sejda:jo jo Jiříku vědět že tam budu tak dlouho tak nemeškám a jedu.Jinak něco nového v kauze Tvého zadního okna?Nějaká naděje na rozumnou cenu?

Víto,sehnal jsem pochopitelně na vrakovišti,protože dávat 18 tisíc za nové okno,to jsem se nezbláznil :feve: vyšlo mě na 5 tisíc a velká pomoc od Libora Tomáše a Karla,neb jsme s tím všichni srali skoro 3 hodiny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Sejda: no aspoň tak chlape.Sice 5000 je taky řacha,ale pořád lepší než 18.Jinak jsi mě ale zaskočil stím,že zadní okno není pojištěné.Je to tak u každé pojistky?

Co ty na to Žraloku jako sklenář?Máš stejné zkušenosti?pro mě to je nová informace,tak je dobře že to vím.Třeba to pomůže i jiným klukům

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U všech pojišťoven se dá připojistit jen čelní sklo. Vyjímka je pojišťovna ALLIANZ u které se dají připojistit všechny skla. Ale při rozbití a výměně v servisu vám to nikdo na pojistku neudělá. Musíte to zaplatit hotově, dostanete fakturu a stou si zajdete na pojišťovnu a ta vám to proplatí. Jinak to chce mít sjednané havarijní pojištění s co nejmenší spoluúčastí a pak do dát přes havarijku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando. Tak jsem zpět a můžu říct, že je to opravdu šok. Kurňa že já nejsem německej důchodce.

Vyprd bych se tady na to a nahříval bych si kosti tam. :feve: No nic každá sranda jednou skončí a nastupuje realita, ale aspoň těch pár dní stalo za to. Jinak jsem koukal a docela se nám to tady malinko rozhejbalo, tak uvidíme. Třeba se blýská na lepší časy. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice je to daleko, ale v létě bude nárok na nové auto a zatím mám v hlavně Leona Cupru R, nové BMW 3 330d a nebo Supíka...

Prý má být brzo motor 2.0 biTurbo 132kw, ve čtyřkolce a v automatu dobrá volba, ale mam obavy že ty kw na to auto nebudou nic super a nebo pak V6, mam domluvenou jízdu až dorazí na Porsche Prosek, Škodovka prý ráda udělá VW chip na tu silnější verzi co mají R36 ale pak je otázka kolik ten mamut bude žrát, jezdím s tím po Praze do práce a pak tak mimo:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím kamarádi po delší odmlce.Měl sem taky dovču,ale né jako ríša.Nu když to tak vemu tak možná i dražší.Makal sem opět na chalupě celejch 14 dní,tak sem byl na maltě.měnil sem vrata na garáži a jelikoš mám o něco větší 3 m na 4 metry,tak byli za 40 tis.Nu a pak přišla ještě oprava Supa a ta byla za 17,5 tis.Tak celkem pěkná dovča.Už dnes zase vydělávám prašule až se u toho potím.Těším se na další dovču.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mne za tohoto krásného neslunného počasí vyhnali na služebku do Hodonína na týden. Tudíž cestou zpět ať sobota, nebo neděle se na Vás na srazu přijedu podívat se svojí OEM verzí :-)

Btw. v neděli jsem byl rád, že jsem nevyhodil své totálně sjeté 17". Mně a dalším 5-ti lidem před barákem nějaký dobrák probodal na bočnicích všechna kola na autě! Takže jsem se v neděli zapotil! Kdyby to ten dobrák aspoň propíchal na běhounu.  :feve: Ponaučení zní .. nechat si doma i jednu total olítanou sadu gum se vyplatí :-)

Jo a policie to řeší a plácali tam něco o obecném ohrožení pro pachatele (kterého nechytnou), ale já bych mu zlámal pracky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to JohanJFV:který sraz máš na mysli?Jestli ten v Chabrech tak to ses sekl o týden.Ten je až 9 října a pokud jsi na služebce už teď tak ještě máš čas.A nebo jsem to špatně pochopil.

to Riba:vítej zpět Ríšo.Všechno pěkné jednou skončí,takže se vrať do reality a zapoj se do výrobního procesu.Jak říká klasik:oslavuj,ale prací :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...