Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

:):palec2: .. jojo Martine, jsi jednička. Snad i zítra bude pěkně, původně jsem to chtěl zkusit dnes přezout, ale přeci jen jsem na tom ještě blbě a tak snad zítra mlaďoch od sousedů mi pomůže. No uvidím? :kuk:

Dobře jsi udělal, vždyť tam u Vás to může přijít raz dva :blink::ble:crutch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj klucí. Já se teprve chystám a vůbec se mi do toho nechce. Čekám na gumy 225/40/18 mají přijít příští týden. Sice bych mohl nahodit 205/55/16 ale radši si počkám. Snad mě to počasí nepřekvapí a týden to ještě bez sněhu vydrží. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je k pořádnému nas..ní! Tady kdejaká fetka, mor..š, či jakákoliv verbeš je pomalu chráněná a člověku zbydou jen oči pro pláč! Vůbec bych se Ti nedivil, ale na druhou stranu by to asi opravdu dopadlo tak, jak píšeš! Prostě D Ě S !!! Opravdu by to chtělo tu pakáž :kol-37::kol-51::kol-51::kol-51::kol-36:kol2

Z D R A V ÍM :crutch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové.

To je na vopich Jirko. Nenaděláš nic. Ten hajzl z toho všeho utrží 2000 a bude rád. kol2 Ty budeš dávat chalupu dohromady kdo ví jak dlouho a stejně tě bude fur srát to, že se tam takovej kretén vyřádil. :wallbash: Tak přeju ať je líp, už jsi toho letos měl dost a ať máš na dlouho to špatný vybráný. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar kamarádi.Tak i já mám přezuto od neděle.Včera jsem byl zhodit pneu z letních kol a pomalu je připravím na repasi.jedno kolo je třeba vyrovnat a jinak udělat nástřik.Ale mám na to celou zimu tak ještě pošpekuluju jak to vyřešim.

To Sejda: Jirko to nmě mrzí že tě ta smůla neopouští.Vím co cítíš.Taky jsem to zažil ikdyž jen na garáži,za to to ale bylo taky na infarkt.Je to bezmoc.Chlape drž se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čágo Martas a Víto,dík klucí.......co člověk nadělá,NIX...... ;) .....ale jak jsem psal,když nějde o život,jde o hovno a je to tak.......

hezký den a já jdu pracovat,hraje za necelou hodku VIKTORIA ŽIŽKOV - SLAVIA PRAHA pohár zápas.....tak doufám,že se to obejde bez zranění.. :banned::kol-112::gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...