Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Ahojte kamarádi.Karle dodatečně vše nej k Tvému svátku.Teprve až dnes jsem se tady objevil tak přijmi blahopřání se spožděním.

Jinak nsichni se opatrujte.

Od doby co jsem vyměnil gumy na supovi tak tu u nás neklesla teplota pod 10 stupňů.mazec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco málo z dnešní komunikace s Liborem, aby jste si udělali představu jak je vytíženej.

Podotýkám že se komunikace odehrávala cca v 11:30hod. Kopírováno z mailu.

Libor:

Ty vole kam mě to posíláš? :-)

Hledat na který mail mi to přijde. Práce navíc. Jsi v práci?

Já:

Aby si se neposral a při tom hledání neupracoval.

Libor:

Víš co mi to dá práce zvednout se z gauče a podívat se na 2 maily? To si neumíš představit.

:doh:kol-131:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....ALE VĚŘÍME, VÍME PROČ!!!:smich:

Ríšo, trefils hřebíček na hlavičku, potrefená husa zakejhala :) Konečně se Libolku pusť do něčeho nového na tom Tvém "Plyšákovi - veteránovi", aby jsi si taky už konečně odpočinul. To válení na kanapi Ti moc nesvědčí a pokud vím, tak jsi vyhrožoval už v září, že budeš dělat turbo a já nevím co ještě, tak koukej přestat "BUZEROVAT" a začni normálně fungovat. Víme, že když jsi pod dozorem, tak Ti to docela jde!!!:smich: Nojo, už Tě nechám, ale Ty se nenavážej do starýho dědka, vidíš, že to moc nefunguje a věř, že pytel jsem měl vždy plnej a rozhodně jsem se :prc: nikdy nebránil, spíš naopak a taky by jsi už mohl vědět, že dobrým tréningem se dosahuje stále lepších výsledků!:p

Hezkou dobrou noc všem a Tobě Libolku zvláště a nezáviď, neboj, když budeš trénovat taky bude dobře :wub::crutch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...