Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Ahoj bando.

Jirko, slyšel jsem, že se stal zázrak a sklo je vyměněné. :worthy Byl jsem u Libora asi 15min po tobě pochlubit se s opravou toho mého ťukance. Výsledek mám nafocenej u sebe ve vlákně. :kol-47:

Jardo, mám kontakt na velmi šikovnýho kluka. Je to ale hodinařina a ty budeš spíš potřebovat kováře co? To je v pytli čtvrtej zdevastovanej sup. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kucíííí, tak jsem zpět z fantastického prodlouženého víkendu - bylo absolutně nevídané počasí a koukám, že hospoda je pěkně narvaná :kuk: . Co to čtu, je vidět, že začínající zima, resp. podzim, nebo jak to momentálně nazvat, je pro SUPÍKY vyloženě záludná, resp. ta zvěř je na ty naše miláčky přímo vysazená, tak snad už to nikoho nepotká :) . Jdu číst dál, zatím jsem byl jenom zde, všichni se mějte moooc fajn :D:crutch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky Libore, to je chvály, to je chvály, Ty jsi se musel včera překonávat :palec2::smich: Taková pochvala od stejdy Jiříka, ta by chtěla Tvojí reakci, ale já vím psal jsi, že dnes opět makáš jak Stachanovec, ale stejská se mi po Tvém svérázném humoru :smich:lol Všichni moc dobře víme co v Tobě máme, tak jen nesmíš usnout na vavřínech :p:w00t1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda. Je to poklad. (jen ho vykopat) :smich: Mně včera nasadil brouka do hlavy s výměnou čelního okna za okno s výhřevem. Znamenalo vy to jen drobnost, překopat půlku auta včetně panelu climatroniku. :feve:

Jo Karle ještě k tomu jak je tady narváno. Tobě se zdá, že čtyři lidi jsou hodně? Na druhou stranu je fakt, že občas tady můžeš potkat jen sám sebe. :kol-131:

Editováno: , autor: riba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Richarde, to víš, že se mi to zdá málo a měl to být pokus o ftip - holt se nepovedlo :)

A co ty Libolku, už se Ti zlepšila nálada? :rolleyes: Vždycky jsi si to uměl zařídit a najednou, že by nee? No, pravda, pracovat je chvályhodné a zušlechťuje, tak Tě nesmím rušit! :lol::'> Ale stejně si rád přečtu Tvé řádky :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, že by Tomáš byl drzej se mi nějak nezdá, resp. mi to k němu moc nesedí, ale když to tvrdíš, tak budiž, ale stejně to vyznělo blbě, no budiž!:kuk:

Jinak proč s tím pitíčkem a baštou lezeš do hospody, když nechceš pohostit staré a nemohoucí veterány, já jsem už myslel, že jsi konečně přišel na dobrej nápad, tu hospodu nějak pořádně zásobit a hned by bylo plno! :smich: To bys viděl jak by bylo vcukuletu narváno :feve: a těch -_- co by se přihlásilo, ale holt jsi se prohlásil za kolenovrta, tak si budeme muset počkat do 10/XII a to bude-_- :band:clap::smich:kol5 Zdravím všechny :crutch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar Karle. Člověče tebe rád vidím. Jsem tu na něj sám, trošku se nám utrhl ze řetězu a sám na něj nestačím.

Pročti si jeho příspěvky a uznej sám. :doh Asi za pondělí a úterý v tý práci zblbnul. :w00t1::smich:

No vidíš a ještě to sám přznává. :p

Editováno: , autor: riba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...