Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

...no to mi povídejte kucí, opravdu jste jej asi popustili příliš z vodítka, Jirka by mu měl méně povolovat ty volné vycházky!:feve:

Ríšo, ale dáváš mu to i za mne a teď se do něj pustím ještě i já, protože si dovolí dát na talíř to uzené bez okurčičky a hořčice, o křenu nemluvě, tak takhle ne "Žraloku - Plyšáčku" ! lol:aggressive::smich: To jsou základní a velmi hrubé nedostatky a ty se musejí tvrdě trestat!!!!:smich::t:worthy:crutch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ríšo, udělal jsi to nejrozumnější co jsi mohl :palec2: , já jsem se taky vrátil z dobré večeře - polovička je Romana a tak to bylo trochu slavnostnější, ale O.K. moc jsem si pochutnal!:D

KURŇA Libore, ty se budeš cpát, jen aby jsi nás nemusel pohostit, no to Ti spočítáme, to si piš!:076

Věřím, že uzené bylo dobré, ale můj pfeferstejk byl grandiósní, ale podstata je Ty dobráku, že když se budeme takto přecpávat, tak už je to potom horší s tím :wub::prc: a nedělej se, že nee, už vidím jak jsi si nacpal nácka, zalil to plzničkou a "hodil slinu na polštář :_icon_smich2: . Tak a :scooter: do postele, abych se pokusil ještě něco zachránit. Mějte se všichni fajn :crutch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci,venku se kazí počasí a já konečně budu mít víc času.na baráku se pomalu zazimovává.Dalo mě spoustu práce pročíst forum.událo se toho za tu dobu víc než dost.

Sejdo: zažili sme si to na chalupě taky.Sekat jim ruce a nezavírat je hajzli.když je zavřeš,tak to stojí peníze nás všech.Useknout ruku po druhý druhou a pak by chcíp hlady a páč by se ani nenažral. lol:aggressive:

za všechny co měli srážku se zvěří či jinýma individuama,dávejte na sebe i miláčky supí pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libore ty si vůl. :doh Ale máš pravdu v tom, že ikonka by měla být podmíněná účastí (alespoň někdy) na společné akci superbů a né jak tomu bylo doposud, že spousta členu jí dostala na čestné slovo aktivity na fóru a účasti na akcích. :skoda:

Editováno: , autor: riba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...