Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Jo, jooooo, bejvávalo, bejvávalo :smich: Plný souhlas, už cítím , že to není jako ještě třeba před 10ti lety :p ale alespoň nápady mi zůstaly :) holt už jsem opravdu :crutch:

Jo a ty boty snad zvládnu, sice ne s ocelovou špičkou, ale budou stačit, neboj :smich:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ríšo, již v mém mladistvém věku jsem znal jednoho staršího Casanovu o kterém jsme vždy tvrdili, že jednou zhebne na "babě" a představ si, že se mu to poštěstilo, bylo mu tehdy něco málo přes sedmdesátku a musela to být nádherná smrt. A tehdy jsem si říkal, že by nebylo špatné jednou dopadnout stejně a tak se snažím seč to jde, no uvidíme? :smich: Sice to asi pro dámu není nic extra zážitek, ale co člověk ví, žeee ? :w00t1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine, tu pálenici bych si nechal taky říct, není nad to být přímo u toho, když tak krásně kapeeee, resp. pomaloučku teče :smich:

Járo, alespoň na chvilku, nebo lépe na dlouho doraz. Jinak chápu, že bráchova promoce se nenechá odbýt, ale myslím, že Ty si nějak poradíš, aby jsi podpořil "soudržnost tvrdého jádra" :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...