Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Ahojky kamarádi, tak jsem se teprve nyní dostal k PC a musím uznat, že dnešní občerstvovací stanice zafungovala dobře. Je pravda, že jsem se chtěl k pochvale rovněž přihlásit, ale když "POHÁDKÁŘ" vandruje, tak nebude žádná chvála a asi mu příště "zlomím ne anténu, ale BRKO", aby věděl co se sluší a nezapomínal na slušné vychvání z Prag komanda, i když si myslím, že by mu mělo být členství odňato, když se z něj stal ten "venkovskej" :smich:, ale pravdou také je, že kluk jeden, je někdy snaživej i když převládají ty jeho pohádky!!!:)

Kucí, fotky jsou moc povedené a myslím, že to byla slušná porada a příprava na páteční posezení :band

Libolku, už máš připravenej ten jídelní lístek, zítra se zastavíme jej odsouhlasit a prosím Tě, na zítřek "nestávkuj - soukromníci nemají nárok a chtělo by to obměnu, třeba tu dršťkovou a pár jitrniček a jelítek, ale ne to Tvoje!!!:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec všem a pěkný den, Jiříku tak to asi večer a zítra bude zajímací, hlásili, že odpoledne se má začít ochlazovat a zítra už má být zase mráz, tak to se máme na co těšit :kuk:

Libole, tak nevím, neměl by jsi vrátit "školné"? Dnes je středa, v práci nejsi a už včera jsi psal, že máš už TŘI PRACOVNÍ DNY ZA SEBOU ? Nepotřebuješ :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem si na to tady zvykl, že tu jsem sám. Ani si nepřipadám jako schizofrenik. S takovouhle účastí za chvili budu přemýšlet, že si koupím Fabii nebo Octavii. Tam ta účast je daleko lepší. Nebo začnu chodit na ryby. Blázen jsem tak budu ještě tichej. Ale to já nevydržím. Raději budu ty RIBY ostatním plašit! :kol-131:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamaráde, kup si auto jaký chceš, stejně po tobě půjdeme jak slepice po flusu. Zatím co se válíš na gauči a děláš hov.., my s Jiříkem lítali po krámech, abychom zajistili vše potřebné na zítřek. Chcačky nechcačky, holt někdo to zařídit musel. lol:aggressive::p:kol-131:

Editováno: , autor: riba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...