Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Taaaak pánově, konečně zpět  v ML. Comp jsem si nechal doma a nechtělo se mi měnit heslo :-)

Btw, ze schodů v pohodě, ženu jsem navigoval na místo noclehu a good. Jen to řízení kolem poledního bylo zajímavé, modlil jsem se málem, aby někde nestáli :-))) Akce good pánové, všechna čest ... Jája říkala něco o velikonoční nadílce :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ríšo, vůbec se nedivím, že lituješ své snahy, prostě sr.t na to!!! Jinak Jiříku, konečně jsme si s drahou polovičkou prohlédli fotky a hlásila, "že dobrý". Jen si uvědomuju, že budu mít po žížalkách a nebudu moct hlásit, že máme sraz jako dobrou výmluvu, ale já si určitě poradím, kucí nebojte se! Jsem už dost starej, abych si poradil! :smich:

Jinak pochvala, večírek se povedl -_-:band:w00t1::kol-147: , myslím, že z fotek je to zřejmé :kol-99::gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..no to sice nemusíš Libore ,to je tvoje věc,ale to nás můžeš rovnou poslat do hajzlu........pokud ti připadáme,jako nějací nazdárkové ,pak ano......

rád ti pomohu,stači mi říci,které místní oddělení na P1 v okolí Florence to bylo a je to ,chlapce to velmi zajímá,máme o tebe strach....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky zdravím při pondělí. Na na silnicích je to docela masakr, hlavně kolem Prahy a já budu muset ještě k tomu vyrazit do Německa. :feve:

Taky bych jel, kdyby jsi řídil Ty ! :smich: Ale jinak Ti to vůbec nezávidím a držím palce, aby to nebylo tak hrozné jak hlásí v rádiu, šťastnou cestu a opatruj se chlape!!!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím kamarádi,tak sem od včera oficiálně nezaměstnanej.Ten bílej sajrajt mě vzal práci,stavby už sou pozastavený a tak do jara budu doma.tím konečně budu mít i víc času na forum.Měl sem jít jako loni na sjezdovku,ale vedoucí si dělá z huby sráč a myslel,že mě ukecá.řek,že přidaji na platech,tak sem v pátek nastoupil,když mě dával podepsat smlouvu tak tam bylo míň než loni. :aggressive: Tak sem zbalil věci a zmizel.Kůli tomu sem přišel o vánoční besídku,příště dám přednost vám kamarádi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kamarádi. Jsem zpět a vše proběhlo O.K. Kurňa ta letošní zima bude asi hodně dlouhá. Tady to zase padá a má to vydržet až do zítřka. To bude zase masakr na silnicích. :kol-135:

Láďo, to by se mi taky líbilo, být až do jara doma. Ovšem ale že zadarmo by to nebylo nejlepší. Tak buď statečnej a třeba se něco zajímavého naskytne. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem jel pouze trasu v Praze cca 30 km a je to docela hustý, pochopitelně ani jeden sypač, pluh či cokoliv o čem by se dalo říci, že se snaží sníh odstranit. Je to strašnej bordel v tom našem Absurdistáně!!! Autobusáci už začínají stát pod malými návršími, klouže to strašně a tak jsem zvědavej ráno! Járo, nejméně o hoďku dříve vyrazit, záleží jak to máš daleko, ale nevidím to moc dobře. Tak se všeci opatrujte a úspěšné klouzání bez karambolu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...