Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

A co Ty Richarde, Ty si nedáš léčebnou kůru :prc: , budeš potom :palec2::smich:

Tak koukám, že nám ti Moraváci snad zamrzli, či co je s nimi, Martin na nás pěkně prdánk.je, Víťa se odpoledne ukázal, to je pravda, ale ostatní a nejen z Moravy jsou snad opravdu někde zamrzlí????:kuk:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Riba: Ríšo jsem rád, že "dobrý" u mě zatím taky, ale holt to chce trénovat a trénovat :prc::smich:

To Martin 35: Martine, vidíš jak pěkně to malé šťouchnutí funguje, ale jinak chápu, že toho máme všichni nyní plný kecky! :wacko:

Jinak všem pěkný a úspěšný ten vánoční týden a ať to ve zdraví všichni přežijem! :kol-131::crutch:

Jiříku, vypadá to jako bych se po Tobě opakoval, ale měl jsem to rozepsané a musel jsem od toho odejít a tak když jsem to dopsal, už jsi tady byl Ty, ale dobrý, hlavně ať se podaří to pocení!!! :prc::smich:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré poledne pánové. Sice tu zas nikdo není, ale třeba sem někdo nakoukne.

To počasí je síla. :help:

Napřed chumelenice a teď do toho prší. Máme už měsíc zimu jak vyšitou a přitom astronomicky začíná teprve 22.11.2010 po půlnoci. lol Už aby bylo alespoň jaro. Držte se. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiříku, s tím si nejsem tak jistej. Snad přimhouří obě oči a něco z něj vypadne. :rtfm::smich::w00t1:

Jak jseš na tom ty? :)

No já ti nevím letos asi to nebude žádná sláva,patrně nejlepší byla radost v podobě koupi hodinek a těžko přesto někdo půjde,to nehrozí.... :feve: hlavně neustálé dohady s mladejma,nebejt vnuček,tak by asi přiletěl na té peruti a řekl jim nas..u Vám.....fakt mě to letos ale vůbec nebere a to jsem celý život považoval vánoce a hlavně štědrý den za největší svátek v roce a ctil jsem jej,byl jsem k tomu vychován,ale nyní vážně nevím............ :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiříku, ani nevíš jak Ti rozumím, ale musíme ty naše zvyky a výchovu holt horem dolem cpát do těch mladejch i když jsou někdy na zabití - asi jsme někde udělali menší chybičku, ale to neznamená, že by jsme měli rezignovat! Holt v posledních letech dostávají na frak rodinné hodnoty. O to více jim musíme ukázat, že ctít je, má velký smysl!!!

Jirko, hlavu vzhůru, nahoď úsměv :smich: a zase bude vše tak, jak má být :):palec2: Já myslím, že VÍŠ, jen jsi asi ze všeho otrávenej a utahanej, ale bude dobře! Tak už se začni těšit, vždyť ten nejmilejší dárek Ti už Ježuch nadělil :D:kol-131:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snad se všechno v dobré obrátí. Škoda, že letos vycházejí Vánoce tak blbě a k té depce to přispívá. Je to jak vyskočit na chvíli z rozjetého vlaku a hned zase naskočit. Příští rok to bude taky na pytel, ale pokud se dožijeme ve zdraví roku 2012, užijme si delšího volna. Já to beru tak, že se u nás dělají Vánoce kvůli vnukovi a je fakt, že ten nás pak všechny dostane i do té správné nálady a atmosféry a člověk aspoň na chvíli dokáže vypnout. Přikládám jeden úsměvný obrázek a doufám, že to není až tak docela pravda a bude líp. ;):)

post-33064-0-61323800-1293012686_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiříku, taky jsem jen na chvilku doma a znova do toho mumraje, ale taky hlavně brmbrm, nějaké rozkazy od drahé polovičky - známe to všichni, ale je vidět, že se člověk nesmí nechat tím udolat. Holt s úsměvem to jde hned líp!!! :smich::)

Richarde jsi prostě :palec2: - nemá to chybu!!!:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...